Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: nie chodzi raczej o to, chodzi o to że raczej rodziców nie było stać pewnie na takie fanty.
U mnie też się w domu nie przelewało, na taką kurtkę / bluzę musiałem się napracować na zbieraniu owoców lub budowie, podczas gdy bananowe dzieci miały co chciały od starych.

@AdekJadek: @imroot: można za taką cene dostać albo dobrej jakości skórę eco, albo gorszej jakości skórę prawdziwą tak czy siak
@KrainaGrzybowTV jakie załamanie rzeczywistości level wypok xD ten zły gonxiarz od 16 roku pracuje tłumacząc m in Baldues Gate 2 na Polski. Pisząc artykuły do czasopism czy później pracując w tvgry. Wydał kilka książek,na własną firmę zarówno w Pl jak i Japonii. Zarobiony hajs inwestuje w sprzęt czy ludzi.

A ja poraz 100x czytam ze mu rodzice sponsoruja cos i ze o jest patusem. A koles który za hajs od eidzow zainwestować
@CreativePL: Przecież to jedynak i bananowe dziecko. No pewnie i zrobił to wszystko w całości sam bez pomocy rodziców już uwierzę w to. Zresztą widziałem odcinek w którym pokazywał swoje fanty. Większość dzieciaków nawet później urodzonych mogła czegoś takiego pozazdrościć.
Gdzie napisałem że gonciarz to patus ? Gonciarz to po prostu #!$%@?ący vloger z ego wyższego niż prędkość #!$%@?ącej komety. Ale na szczescie są inne kanały jak na fazie przez świat
@CreativePL: Miał podstawowe rzeczy czyt. nie #!$%@? dzieciństwo. Niektórzy tak jak Daniel na buty za ponad 300 zł mogą sobie pozwolić dopiero po 20stce, a bananowe dzieci mają coś takiego co rok dwa swojego dzieciństwa.
Ale co się tam będę rozpisywał na temat youtubera, który sobie kupuje po kilka obiektywów a potem myśli, że jest alfą i omegą. 'najlepszy w Polsce' ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
@KrainaGrzybowTV:

Ale co się tam będę rozpisywał na temat youtubera, który sobie kupuje po kilka obiektywów a potem myśli, że jest alfą i omegą. 'najlepszy w Polsce' ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


To kto jest lepszym vlogerem w Polsce?
@CreativePL: Nie ma czegoś takiego jak najlepszy vloger w polsce.

Jeden lubi jego, ja i wiele ludzi lubią na fazie inni powiedzą '#!$%@? polskiego youtuba'
Ale naprawdę gosc myslal ze nagra grenladie (bo w koncu sam sie nazwal krolem) i bedzie nie wiadomo jaki boom a tu co ? zaden filmik nawet wiecej niz 300k wyswietlen nie ma. Ludzie nie mogą tego słuchać już.

Wole gościa który szanuje swoich widzów i
KrainaGrzybowTV - @CreativePL: Nie ma czegoś takiego jak najlepszy vloger w polsce. 
...