Wpis z mikrobloga

@thoorgal: gratuluję nowego nabytku nich cię długo służy.
BTW
to miejsce parkingowe jest normalne czy jakieś specjalne większe dla tego typu samochodów, bo kiedyś widziałem podobny pojazd stał na parkingu przy jakimś centrum handlowym (w Polsce) i zajmował ponad jedno miejsce parkingowe pomimo iż by dobrze zaparkowane.
  • Odpowiedz
@iron_fox2: w większości centrów handlowych miejsca parkingowe są mniejsze niż pozwalają na to przepisy. Dokładnych wymiarów nie pamiętam, niemniej jednak jeżeli samochód jest szerszy niż maluch to niestety już się tam ledwo mieści. Takie samochody muszą więc parkować siłą rzeczy na dwóch. Nic na to nie poradzimy. Wina centrów.
  • Odpowiedz
@thoorgal: nie tylko texas, nawet w stanie NY 50 mil za miastem nikt już prawie nie ma czegoś innego niż pickupa :)
Ehh to Amerkanskie budownictwo, niskie kartonowe konstrukcje, sentyment mam :D Taka inna planeta :)
  • Odpowiedz
@thoorgal Irving? Wydaje mi się, że na znaku widzę charakterystyczne Las Colinas ;) W Las Colinas zakochałem się w In-n-out Burger ;) Chociaż chyba nie powinienem tego mówić, bo to Kalifornijska sieć i uznawana za nieteksańską ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@heterotopia: Spostrzegawczy!! Tak Irving, Las Colinas ;) jeśli o mnie chodzi to w czasie pracy najczęściej jeżdżę jeść do Andalous Mediterranean Grill, a od czasu do czasu do The Ranch ale to jak szef płaci ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@iron_fox2: na zdjęciu obok jest kulka miejsc parkingowych "Compact Car Only" ale i tak często na takich miejscach widać takie pick-up'y ;). Trochę wtedy wystają ;);)
  • Odpowiedz