Wpis z mikrobloga

Mam celników za ludzi, nie idiotów, w dodatku zamówione buty nie posiadają zastrzeżonych znaków handlowych, przynajmniej nie posiadały na zdjęciach.
Z tego co tam jest napisane to mam im przesłać stronę z której wynika co zamówiłem a nie zdjęcia produktu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xgahh: Jak to, co?

Potwierdzenie zamówienia, z którego będzie wynikało co zostało zamówione, w jakiej ilości, za jaką kwotę oraz w jakiej wysokości są koszty transportu.

;-)

A serio - pozostaje próba zadania tego pytania młodszemu ekspertowi.
Bo albo nie dostał tego, albo nie wysłałeś tego (co trzeba). Raczej nie ma trzeciej opcji. :-)
@ConanLibrarian wysłałem dokładnie to czego oczekiwali, nawet sprawdzilem czy w załącznikach jest wszystko jak należy, i nie pozostało mi nic innego jak wysłać ten sam zrzut po raz kolejny z objaśnienem angielskich wyrazów bo chyba to sprawiło niezwykłą trudność celnikowi :/. Tylko największym problemem dla tej sprawy jest chyba fakt że zakupionym towarem są payment linki :/
@xgahh: No to masz przekichane.
Gdybyś miał szczęście, to celnik wpisałby pawlaczowe linki i zwolnił z cła (miejsca) i zezwolił na dostarczenie.
;-)

zamówione buty


vs

zakupionym towarem są payment linki


To co jest w paczce?
@ConanLibrarian , źle to napisałem... Zamówiłem buty, ale jako towar który widnieje zakupiony na stronie sary są payment linki bo w taki sposób u niej można je kupić, poinformowałem w deklaracji ze śmiesznego listu z UC, że są to buty jednak celnik jest dość upierdliwy i stwierdził, że musi mieć dowód na to iż zamawiałem buty a nie co innego.
@xgahh: Zaczyna się wyjaśniać - nie wysłałeś w takim razie celnikowi dokumentu, z którego wynikałoby co kupiłeś.
Sam zeznajesz, że kupiłeś odsyłacze, a nie buty (na zamówieniu).

IMO musisz włączyć Grzeczność Level Ósmy i ugłaskać pana młodszego eksperta.
Powodzenia!
@ConanLibrarian Najgorsze jest to, że nie za bardzo skąd mam takowy dokument przesłać bo wrzucenie jakiegoś zdjęcia butów czy konwersacji ze sprzedawcą sprawy nie rozwiąże bo nie jest to dowód że kupiłem buty a nie tak jak napisane na stronie "Payment Linki". ( ͡° ʖ̯ ͡°)