Wpis z mikrobloga

@oknaszczecin: Nie mam juz sil... przeciez to zwykly render. Od pruducenta zalezy czy zamowi veke z uszczelka czy bez. Zwykle daja bez bo ta uszczelka malo co daje i tak jest zwichrowana przez podkladki do szklenia. Aerozelu nikt prawie nie robi bo to takie mydlenie oczu klientowi. Takie samo jak np. profil rehau geneo z technologia rau-fipro ktora pozwala robic okna pvc bez wzmocnien stalowych. Jak to chodzi kazdy w branzy
  • Odpowiedz
Jest już szyba jednokomorowa o wsp .u=0,15 ( obecnie bardzo droga ) ale kiedyś telewizory płaskie też kosztowały po kilkadzisiąt tysięcy a obecnie kilka .Tak więc na 5 bym nie liczył :)
  • Odpowiedz
ale podasz jakieś dane, czy jedyny argument to "bo tak"? Bo jeśli tak to po co w ogóle twój komentarz i strata mojego czasu?


@Blair_noir: strata to jest naszego czasu żeby Ci odpisywać, zaczniesz czytać wątek to się dowiesz już u samej góry:

"Od 1 stycznia 2017 weszły nowe Unijne przepisy odnośnie energooszczędności dla nowo budowanych budynków w Polsce gdzie wsp Uw dla całego okna nie może być gorszy niż 1,1
  • Odpowiedz
#!$%@? że 99% okien na twojej ulicy, to stare, dwukomorowe plastiki, na które domownicy nie zwracają uwagi, no ale 4 to już przecież standard jak golf czy passat.

  • Odpowiedz
@Harmonijka: Nikt nikogo nie wkręca i na siłę nie namawia do zakupów .Wchodzisz na mój wpis dobrowolnie i czytasz albo wychodzisz jak Cię nie interesuje . Nikt Cię tu nie trzyma, a tym samym nie przekonuje do kupna tych okien. Jesteś tu na własne życzenie .
  • Odpowiedz