Wpis z mikrobloga

@Cobalt21: Większość profili posiada trzy uszczelki a tam gdzie szyba tylko dwie ( zewnętrza i wewnętrzna ) Gdzie tu konsekwencja ? Jak trzy uszczelki to na profilu i na szybie zwłaszcza przy rekuperacji gdzie okna muszą być naprawdę szczelna, a nie tylko teoretycznie.
  • Odpowiedz
@Cobalt21: @oknaszczecin: Dobra, kolega pominal wszystkie manipulacje, ktore wytknalem a skupil sie na kompletnie nieistotnej uszczelce przy pakiecie szybowym. Dlatego jutro tez wezme katalog techniczny od softline 82 w biurze i porownamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jest już szyba jednokomorowa o wsp .u=0,15 ( obecnie bardzo droga ) ale kiedyś telewizory płaskie też kosztowały po kilkadzisiąt tysięcy a obecnie kilka .Tak więc na 5 bym nie liczył :)


@oknaszczecin mówisz o Pilkinklgton Spacja, czy jakiś inny produkt? Branżę okienną opuscilem 2 lata temu i nie jestem w temacie. Przez dwa lata, jako konstruktor ślusarki aluminiowej nie spotkałem się z zamówieniem na pakiet 4 szybowy. A mieliśmy klientów, którzy
  • Odpowiedz
@Harmonijka: Trzymam za słowo .Jak pisałeś:

1-"Każdy producent jaki chce da zbrojenie z aerożelem" Więc mam nadzieję, że w tym softline 82 zastosujesz takie zbrojenie

2-Pisałeś też "4 szyby tez wcisnie kazdy" więc też wciśnij jak tak łatwo aby porównanie było rzetelne.

3-Napisałeś też "Uszczelka pod pakietem szybowym zalezy od tego jaka wersje zamowi producent od veki"
Wiec jestem pewien, że zamówisz i ten jak pisałeś " kompletnie nieistotnej uszczelce przy
  • Odpowiedz
@oknaszczecin: Ale sie #!$%@? do kompletnej specyfikacji xD. Nikt nie robi identycznych okien bo i nie ma po co. Moze sam sobie zrobie okno 5 szybowe, aerozel w kazdej komorze i powiem zebys mi znalazl takie samo okno. Hurr durr nikt nie ma takiego moje najlepsze.
Mialem odpuscic ale jutro zrobie osobny wpis na temat twoich manipulacji. Stay tuned.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: byle na tym samym standardzie .tak jak pisałeś :
Trzymam za słowo .Jak pisałeś:

1-"Każdy producent jaki chce da zbrojenie z aerożelem" Więc mam nadzieję, że w tym softline 82 zastosujesz takie zbrojenie

2-Pisałeś też "4 szyby tez wcisnie kazdy" więc też wciśnij jak tak łatwo aby porównanie było rzetelne.

3-Napisałeś też "Uszczelka pod pakietem szybowym zalezy od tego jaka wersje zamowi producent od veki"
Wiec jestem pewien, że zamówisz
  • Odpowiedz