Wpis z mikrobloga

@LonelyCop: Nie tak była moja intencja .
Założyłem wpis i wiele osób weszło dobrowolnie mam nadzieję, że i ty .Kto chce ten czyta kto ma to w d, ten wychodzi .Nikomu nie narzucam typu okien do domu Każdy może je sobie zaimportować nawet z Białorusi .
Wolność wyboru .I nikt nie jest monopolisto .
Każdy kto czyta ten wątek r[obi to bo chce .
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@oknaszczecin: Po prostu naginasz fakty, dlatego też napisałem "kłamstewka", a nie kłamstwa. Miałem tego nie robić, bo w sumie @Harmonijka już to wypunktował natomiast jeśli pytasz to odpowiem:
1. Skrzydło "Winergetic" to po prostu półzlicowane skrzydlo Veki Softline. Nie pracuję na Vece, natomiast trudno mi uwierzyć, że "półlico" jest niedostepne dla innych producentów.
2. Każdy system i kazdy jego element ma możliwość uzbrojenia w kilka rodzajów wzmocnień, zestawiłeś po prostu wzmocnienie
  • Odpowiedz
@oknaszczecin: Po prostu naginasz fakty, dlatego też napisałem "kłamstewka", a nie kłamstwa. Miałem tego nie robić, bo w sumie @Harmonijka już to wypunktował natomiast jeśli pytasz to odpowiem:


1. Skrzydło "Winergetic" to po prostu półzlicowane skrzydlo Veki Softline. Nie pracuję na Vece, natomiast trudno mi uwierzyć, że "półlico" jest niedostepne dla innych producentów.

NIE to autorskie rozwiązanie Oknoplastu który jest właścicielem tego profilu a Veka na jego zlecenie go tłoczy

2.
  • Odpowiedz
@mwilu: Oczywiście ,że UE nie powinna się wpierda..ć w polskie sprawy ale tę dyrektywę Polska niestety zaaprobowała ,a inspekcja budowlana egzekwuje i wali kary tym co sprzedają okna niespełniające wytycznych i nie odbierają domów tym co zastosowali okna niezgodne z wymogami.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: To jest też ciekawe rozwiązanie .Firma też O.K jednak Ty zapewniałeś, że pokarzesz to oczym zapewniałeś i to na vece 82 :)

Trzymam za słowo .Jak pisałeś : TO SĄ TWOJE SŁOWA I PROSZĘ NIE STOSOWAĆ WYMIJAJĄCYCH LINKÓW NIE NA TEMAT .
Cytaty Twoich stwierdzeń:

1-"Każdy producent jaki chce da zbrojenie z aerożelem" Więc mam nadzieję, że w tym softline 82 zastosujesz takie zbrojenie

2-Pisałeś też "4 szyby tez wcisnie
  • Odpowiedz