Wpis z mikrobloga

@atencjon: Ja już jestem poza obiegiem, ale niech se pytają. Problem w tym, że waga w cyfrach jest zwodnicza, bo czasem laska więcej waży ale ma fajną krągłą sylwetkę, a ta co waży od niej mniej może mieć płaskodupie i chłopięcą talię. I co ci po tych kilogramach? :P
  • Odpowiedz
@jathek trochę rak ale rację ma na początku wypowiedzi że tak nas natura stworzyła wysoki facet - obroni mnie i nasze potomstwo przed niedźwiedziami itp itd tak samo jak kobieta z cycem i biodrami urodzi zdrowe dzieci i je wykarmi. Natomiast nigdy nie zrozumiem po co w ogóle ludzie pytają się o wymiary w necie i tak można sklamac, facet sobie doda 5 cm laska odejmie 5 kg. I w ogóle
  • Odpowiedz
@interface:
": jak kobieta jest grubsza od faceta to związek się uda, ale jak facet jest niższy od kobiety to już nie."

bo faceci sobie na to pozwalaja sami...
Dziwi mnie nawet na wykopie takie gadanie "moja dziewczyna nie chce robic loda, a ja tego potrzebuje" albo jak facet o duzych potrzebach i fantazjach dobiera jakas, ktora poza klasyczny s--s dwa razy na tydzien nie wyjdzie.
Jakbym natrafila na faceta
  • Odpowiedz
@Zububu: I masz dobre podejście, które u ciebie jest po prostu możliwe. Większość facetów nie może ot tak sobie wykopać kobiety i wymienić na następną.
No dobra, na upartego to mogą, ale jest to znacznie, znacznie trudniejsze niż analogiczna wymiana u kobiet. Lepszy klasyczny s--s dwa razy na tydzień niż wcale.
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: jesli o to pytacie i jesli taka informacja jest dla was wazna to powinna. Od razu by mozna bylo taka osobe zdyskwalifiiowac. Jak dla mnie to i jedno i drugie jest glupota, ale skoro ludzie maja takie problemy...
  • Odpowiedz
Ja tam zauważyłem że loszki z kompleksami mają problem o wzrost. Ja tam mimo niskiego wzrostu jak na chłopa problemu z kontaktami z loszkami nie mam, po prostu nie zadaje się z tępymi patrzącymi na wzrost i być może nadrabiam innymi atutami xD
A panny na jedną noc mnie nie interesują może to też przez to
  • Odpowiedz