Wpis z mikrobloga

jesli o to pytacie i jesli taka informacja jest dla was wazna to powinna. Od razu by mozna bylo taka osobe zdyskwalifiiowac. Jak dla mnie to i jedno i drugie jest glupota, ale skoro ludzie maja takie problemy...


@staryhippis93: Ja nie mówię, że to ważne, ale widac, że dla tych dwojga jest ważne. Mogli więc sobie to wpisać w profil. Albo wystarczyło kulturalnie obczaić drugą osobę, wywnioskować ze zdjęcia czy
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

Bo miałabyś wybór, bo zaraz pojawiłby się inny na jego miejscu.


Może miałabym wybór, ale jeżeli się nie zakocham to nie skorzystam + zazwyczaj kręcą się starsi faceci, a raczej z rozsądku nie wiązałabym się z kimś starszym niż 2-3 lata.
Sądzę, że dla kobiety dobry dobór faceta jest cięższy (s--s jest ważny, ale dobrze byłoby nie być lalką do zabawy, a nawet z przeciętnych często próbuje się je zrobić; trzeba dosyć sporo czasu aby wyczuć prawdziwe priorytety faceta; wraz z wiekiem zwiększają się oczekiwania - np. mając 25 lat, nie chciałabym być z gościem 30+, który do tego czasu szalał i/lub znacznie więcej ma niż ja, albo mając 23 lata decydując się wcześniej na zawód, a nie studia, zejść się ze studencikiem, który 3 ostatnie lata tylko chodzil
  • Odpowiedz
@wilku1984 Ej ale pomijając jej podwójne standardy to co do wzrostu ma plus minus rację. Jest taki trend, że wysoki facet jest bardziej atrakcyjny i nie widzę nic dziwnego, że na Tinderze takie pytanie pada. Przecież ta aplikacja od początku opiera się na wyglądzie i służy głównie do tego żeby znaleźć kogoś na jedną noc, a nie miłość swojego życia.
Kurde zanim OP z nią pogadał to ile lasek odrzucił, bo
  • Odpowiedz
@Meryl14015 To jest podejście mocno lewicowe.
Bycie grubym jest nieatrakcyjne i bycie niskim facetem też. Może nie, aż tak bardzo nieatrakcyjne i jest większa grupa kobiet, które polecą na niskiego niż facetów którzy polecą na wieloryba ale to już szczegóły. Fakt pozostaje faktem, że takie kryteria oceny atrakcyjności funkcjonują i jak najbardziej można je zestawiać. Jakie ma znaczenie, czy ktoś może coś z tym zrobić czy nie? Laski na Tinderze to
  • Odpowiedz