Wpis z mikrobloga

@vasil: nie, chodzilo mi o to, że #!$%@? się nie istniałoby bez monogamii? jedna rzecz prowadziła do drugiej. tak samo jak kradzież nie istniałaby bez pojęcia własności przedmiotów. rozmawiamy o naturze ludzkiej, czy po prostu nazywasz kobiety #!$%@?, bo się zgubiłam? :D bo jak chcesz porozmawiać o jakiejś kobiecie, która Cie zdradziła i się pożalić, że "wszystkie kobiety to kur** i mają w naturze dawanie wszystkich", to na to sie
  • Odpowiedz
@jathek ja mam prawie 180 i tez bym szybko spytała o wzrost, bo jakby na randkę niższy ode mnie przyszedł to by wysech. Po co bym miała tracić czas?
  • Odpowiedz
@jathek nie no poważnie. Tzn trochę niższy chłopak by mógł być, ale jak by była spora różnica to bym nie chciała się z takim spotykać. I nie wiem co w tym dziwnego, mnie też niscy faceci skreslali za wzrost ;p tzn przynajmniej kiedyś tak usłyszałam, że za wysoka jestem i się nie podobam.
  • Odpowiedz
@biurwa: xD kocham te daleko idące wnioski, ze kobieta mnei zdradzila, no super.. ale nie trafilas, nie kolezanko. Po prostu to co było kiedyś dziś już jest tylko spuścizną nazwaną raz #!$%@?, raz po prostu wolnością, ale i też wolnościa można nazwać anarchię. Każda zachowanie ma też pejoratywny wydźwięk, a jeśli masz problem z tym,że takie pojęcie istnieje to już nie mój problem, że nie potrafisz akceptować tego pojęcia.
A
  • Odpowiedz
Zatem nim wydasz głupi osąd smieszny rozowy w postaci oceny, że ktoś ma jakieś historie to pomysl dwa razy albo przynajmniej zrob rekonesans.


@vasil: Z doświadczenia wiadomo, że jak ktoś się w ten sposób rzuca to z najczęściej z tego powodu, że ma negatywne doświadczenia związane z tematem. tylko pytałam, po co oburzenie.
  • Odpowiedz
@krytyk_naczelny: to chyba do @vasil: bo ja pisałam w kontekście wybierania partnera względem wzrostu i wyglądu, a on pisał o #!$%@? się ;D ja nie usprawiedliwiam swoich zachowań genami - w tym jesteśmy "mądrzejsi" od ludzi z epoki kamienia łupanego (mam nadzieję)
  • Odpowiedz
@vasil: laska napisała, że natura stworzyła ludzi tak, że mężczyźni są zazwyczaj wyżsi. ma rację, którą jej przyznałam. nie bronię się, stwierdzam fakty, że ja pisałam o wzroście, a ty przeszedłeś płynnie do postrzegania seksu. to, że niektóre instynkty naturalne wyparliśmy już np. wymyślając monogamię nie znaczy, że inne się zatarły np. poszukiwanie partnera który jest wysoki/ma figurę klepsydry/ma symetryczną twarz
  • Odpowiedz