Wpis z mikrobloga

Gniazdo zapalniczki zamontowane, trzeba było sprawdzić czy działa. Dodatkowo zmieniony tłumik. Przed sezonem był serwis gaźnikow, chodził elegancko. Teraz jak się nagrzeje to zamula przy ruszaniu, jak się da gaz to chwilę go dusi i dopiero za jakiś czas idzie. Czy zmiana tłumika mogła na to wpłynąć? Czy to tylko zbieg okoliczności? #motocykle
Pobierz bartis55 - Gniazdo zapalniczki zamontowane, trzeba było sprawdzić czy działa. Dodatko...
źródło: comment_57SHcfJeSkQvG7gJ8JuHnzRE2GKsgD5J.jpg
  • 18
@JanuszChamie Zawory też robione razem z gaznikami. Właśnie na postoju wkręca się normalnie, a kiedy już ruszam, puszczę sprzęgło, daje gazu a on zdycha, dopiero po jakiś 5 sekundach zaczyna normalnie iść. Dzieje się tak zawsze na rozgrzanym silnikiu.
@bartis55: W sumie najprościej to zdejmij końcówkę wydechu i się przejedź, jak pojedzie normalnie to masz pogrzebane zdrowo w gaźnikach.

Jak zamula tak czy tak to zasilanie paliwem padło, brud na ujęciach kranika, on sam, filtr albo niedomaga pompa ( o ile jest, nie wiem co to za moto), albo któryś pływak zawisa, ale to by było słychać że gar nie domaga. Możesz podłączyć butelkę z paliwem rurką pod gaźniki i
@Gixaar Dzięki za podpowiedź. Pompy paliwa nie ma, filtra też nie. Ale po tym wpisie wydaje mi się co może być nie tak. Po serwisie gaźnikow, musiałem wymienić bak, bo był w nim ogromny syf. Bak wymieniłem na czysty, ale nie wyczyścilem kranika ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@#!$%@?: @bartis55: @bocznica: Mam ten sam dylemat z gniazdem zapalniczki, boję się o aku.
Myślałem, żeby pod siedzeniem wlutować wyłącznik na kablu od tego gniazda i włączać tylko kiedy będę potrzebował prądu. Teraz ma być z dupy pogoda to może się z tym pobawię.
Btw. masz bezpiecznik na kablu? Ja mam gniazdo usb z konwerterem 12V na 5V2A i nie ma nigdzie bezpiecznika, myślę czy by nie dołożyć (tylko jaki?)