Wpis z mikrobloga

Kelly Lee Owens - Throwing Lines (ambient pop, art pop, tech house, z LP: Kelly Lee Owens).

Przypuszczam, że radiowy pop będzie za sezon lub dwa brzmiał tak jak na debiucie Kelly Lee Owens: tech house z ambientowym sznytem i wrażliwością i nutką artyzmu charakteryzowanego poprzez żonglowanie gatunkami. Podobną "rewolucję" przeżywaliśmy ponad 10 lat temu, tylko jej źródłem był trip-hop/downtempo a nie techno.

#mirkoelektronika #techhouse #artpop #ambientpop

#ryszarddzejms2017 <= godne polecenia utwory i płyty z 2017
user48736353001 - Kelly Lee Owens - Throwing Lines (ambient pop, art pop, tech house,...
  • 7
@Miedzhwietch: Wybacz, że odpowiadam dopiero teraz, ale brak czasu, natchnienia itp. ;) Z tymi 10 latami w przypadku downtempo/trip-hopu nieco przeszarżowałem, bo to było prawie 20 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Do głowy przychodzi, z trip-hopowych oczywistości, Morcheeba, nieco mniej popularny w mainstreamie Lamb, Róisin Murphy i Moloko, z Polski to Nosowska.

Z trip-hopu swego czasu korzystały Bjork (tak, wiem, akurat ona w Polsce w radiu
@user48736353001: ja debiut ominalem, trafilem na nia przy ominietym singlu johna hopkinsa ktory nawet mi sie spodobal po singularity ktorego jestem raczej hejterem niz fanem(poczatek ok, potem te ambientowe tracki to jakies spanko mimo ze lubie ambient). ciekaw jestem drugiej jej plyty