Wpis z mikrobloga

  • 2637
Też uważacie że taka forma dowodu rejestracyjnego powinna już dawno zniknąć ? Wielkie to g---o, ledwo w wchodzi do portfela, niszczy się w dodatku jakieś pieczątki jak sto lat temu. Dowody osobiste i prawo jazdy były już chyba ze trzy razy modernizowane a to g---o dalej wygląda jak karta szczepień dla konia. #motoryzacja #polska #gorzkiezale
wujogm - Też uważacie że taka forma dowodu rejestracyjnego powinna już dawno zniknąć ...

źródło: comment_GRzVbYQIr0yo6UDA9ZfxGezYwVfinOZD.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysiol: No ale gdyby był międzynarodowy elektroniczny system to jaki by był wtedy problem? Chyba nawet wtedy byliby pewniejsi niż przy papierowym dokumencie który może być lipny.
  • Odpowiedz
@Leniek przecież ten co linkowałeś portfel niczym się nie różni od kobyły później. Ja mam portfel na 6 kart i kieszonkę na monety, można nosić w kieszeni i nie r----------ć spodni
  • Odpowiedz
@wujogm: Byłem na przeglądzie tydzień temu i kazali mi jeździć z dowodem rejestracyjnym i jakąś tam kartką A4, więc coś im się poebao? Normalnie mam wbitą pieczęć i to jeszcze na 2 lata przegląd, bo auto nowe. W-----a mnie to że musiałem do tego woła dołożyć jeszcze kartkę a4. Muszę ją nosić?
  • Odpowiedz
@Eternit_z_azbestu kumplu ja mam zapisane półtorej strony adnotacji bo diagnosta p-----ł wszystkie rubryki z wagami itp. Np Według jego wyliczeń moje auto było lżejsze jak miałem przyczepę niż bez itp. Także mam wszystko ręcznie poprawione przez miła panią z wydziału komunikacji
  • Odpowiedz
@MrKucharzPL: I właściwie taki elektroniczny dowód wystarczyłoby wydawać tylko raz przy pierwszej rejestracji a przy sprzedaży oddawać z samochodem i przeprogramowywać jak jakiś urbancard. Przy przeglądach od razu wpisywać przebieg samochodu i by się przy okazji skończyło pajacowanie. Tylko musiałby być jakiś backup danych, żeby wyrobić duplikat przy zgubieniu.
  • Odpowiedz