Wpis z mikrobloga

Ja dalej nie rozumiem czemu na przeglądy jest tylko jedna strona i 6 miejsc, a na adnotacje urzędowe 2 całe strony. Co tam może być gaz, hak, pojazd specjalny? Jak ktoś ma dwie adnotacje to już jest dużo a sporo wcale nie ma.

@Eternit_z_azbestu: kumplu ja mam zapisane półtorej strony adnotacji bo diagnosta #!$%@?ł wszystkie rubryki z wagami itp. Np Według jego wyliczeń moje auto było lżejsze jak miałem przyczepę niż
  • Odpowiedz
Dla mnie im mniejszy, tym lepszy.


@szpongiel: zobacz oba moje komentarze

niczym się nie różni od kobyły później.


@Paladin_Woodrugh: różni różni, sam z niego korzystam, no ale ja noszę w nim tylko karty i ewentualnie z 200PLN w gotówce, bez drobniaków

@Migajaca_dioda: Ja swój juz troche ściorałem i zastanawiam się czy drugie kompletu nie kupić bo mam z portmonetką i keyjacketem
  • Odpowiedz
@ENDONE:

w DE nie ma pieczątek, ale trzeba wozić papier od diagnosty

Bzdura. Dostaje się naklejkę na tylną tablicę rejestracyjną.

.

@Edward_Kenway:

a tak serio to w Niemczech jest z tym gorzej niż u nas jeśli chodzi o cyfryzacje i modernizacje starych dobrych rozwiązan

Zgadzam się w 100%.

.

@goizeder:

niemiecki jest jakiś niewymiarowy i pewnie w żadnym się nie mieści

trzeba inaczej pozaginać i się zmieści, ma te
  • Odpowiedz
w Holandii elegancki, rozmiar dowodu osobistego/karty kredytowej


@MrKucharzPL:

wiem bo taki też mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wujogm: ale ale, Panowie, nie siejciej propagandy bo w NLu dowody zmienily się w 2014 :P Przy wcześniejszych, 3 częściowych taki jak w PL to było prawie jak ideał :P
  • Odpowiedz
akurat skończyły mi się miejsca na pieczątki a nowy dowód 8 dych ;d

@kowalzmetina: około, ale trochę taniej - i to cena łącznie z pozwoleniem czasowym, nie potrzeba go brać jeśli stary przegląd jest jeszcze ważny lub gdy da radę ten tydzień, dwa zaczekać bez dowodu, wtedy cena za sam dowód jest niższa.
  • Odpowiedz
@wujogm: Dostałem ostatnio dowód w wydziale bez tej "bzdetnej" okładki jak żyć . Wiem że twardy dowód jest mocniejszy ale po miesiącu trzymania w porfelu z tymczasowego nie dało się już niektórych parametrów odczytać. Chciałbym dodać że według mnie obecna forma dowodu rejestacyjnego powinna zostać zniszczona #pdk na rzecz plastiku z wbudowanym czipem ale
heam - @wujogm: Dostałem ostatnio dowód w wydziale bez tej "bzdetnej" okładki jak żyć...

źródło: comment_B0jd0B1ACUMrv4Wt5fVsHFl95N7A2J6N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz