Wpis z mikrobloga

#polska #policja Kumpel jechał na szkolenie, zatrzymała go policja i dostał mandat za brak uprawnień 500 zł.Dlaczego? Bo zrobił sobie korekcję laserową wzroku i teraz nie nosi okularów, a ma taki obowiązek wpisany w prawko. Dziękuję "pan" #policjant, drogi są bezpieczniejsze dzięki ludziom takim jak ty.
  • 72
  • Odpowiedz
Najlepsze w tym jest pewnie to, że dostał mandat bo jechał bez okularów, a powinien, ale dalej mógł jechać. Gdzie tu logika?
  • Odpowiedz
@andrzej_bud heh. Miałem podobną sytuację tylko z soczewkami kontaktowymi. Jak mi chcieli wlepić za to mandat że powiedziałem że nie wyjdę z radiowozu bo jest mróz na dworze a ja według bagiety nie mogę prowadzić bo nie mam okularów. Odpuścili....
  • Odpowiedz
@Shatter: Nikogo nie narażam nigdy nie miałem takiej sytuacji cepie więc nie nazywaj kogoś #!$%@?ętym. Miałem wadę wzroku na granicy jeszcze kupę lat temu. Tak małą że okulistka się zastanawiała czy potrzebne mi już okulary czy nie.
  • Odpowiedz
dostał mandat za brak uprawnień 500 zł.Dlaczego?


@andrzej_bud: no właśnie, dlaczego 500 zł za brak uprawnień? Czyżby się awanturował zamiast grzecznie przyjąć mandat i zaktualizować dokument? Byłem przy takiej kontroli i kierowca dostał 50 zł mandatu, a nie 500.

Ale jest głupi, bo na 99% ma też wpisane soczewki, a tego nie mogą udowodnić, że nie
  • Odpowiedz