Wpis z mikrobloga

@szufik: JENY, jak ja się cieszę jak słyszę ze ludzie tyle czytają ❤ Super! Mój tata uwielbiał sf/fantasy, w domu rodzinnym rodzice mają cała piwnice jego książek z czasów "młodości" :D
@undomiel:
9 książek, w sumie to nie wiem, która książka była najciekawsza, każda książka jest ciekawa na swój sposób, każda jest specyficzna i na swój sposób interesująca, może z takich ciekawych to: "Ekonomia w jednej lekcji" i " Sztuka życia według stoików", w tamtym roku to z Beletrystyki: "Dr David Hunter" oraz "1984" + parę innych. W sumie teraz nie wiem co czytać, może coś z filozofii, a może z ekonomi,
@undomiel: Dwie. Obydwie z jednej serii- Z Mgły Zrodzony.
Teraz wziąłem się za "na zachodzie bez zmian" i "powrót do domu" czyli drugą część. Nie mam czasu na czytanie zanadto bo najczęściej najpierw gra->film->książka, ale staram się rocznie te 20-30 przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@undomiel: z 10 lat nie tknąłem żadnej książki ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ostatnio przeczytałem rok 1984, folwark, księcia i małego księcia( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz czytam Nowy wspaniały świat. Ogólnie wszystko dobre, ale zawiedziony jestem Machiavellim ( ͡° ʖ̯ ͡°) AA i jeszcze 5 lat kacetu, spodziewałem się czegoś lepszego.
@undomiel przeczytałam chyba 4, przesłuchałam jeszcze z 8, muszę je zapisywać w końcu, bo nie pamiętam. Teraz mam fazę na Sherlocka Holmesa (książki, gry i filmy) więc polecam :)
@undomiel: Pięć. Najwyżej oceniłem tę najmniej "ambitną", tj. "Pielgrzyma" Terry'ego Hayesa. Obecnie czytam "Samolot bez niej" i zapowiada się naprawdę dobrze. Zawiodła mnie "Historia pszczół" i też "Małe Życie" nie zrobiło na mnie aż takiego wrażenia.