Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem chudy a mam odstający brzuch i cycki. Jak się tego pozbyć? Od 2.5 miesiecy chodze na silownię, trenuję FBW i mam diete z dodatnim bilansem, aby przybrać na wadze, bo zawsze byłem chudy, nadal mam chude ręce (chociaż obwód ramienia przez te 2.5 miesiąca to +2 cm, udo też +2cm, a sama waga z 72->76 kg) a brzuch i klatka tak odstaje jak u grubego. Myśle że to nie jest gino, tylko tłuszcz bo wszystko tam jest miękkie.

Czy jedynym wyjściem jest przejście na redukcje i aeroby? Jak to połączyć z treningiem FBW? Nigdy w życiu nie pomyślałbym że bede musiał przejśc na diete, aby schudnać.
Czy przy odchudzaniu strace też te centrymetry w łapie i nogach, które uzyskałem przez ostatni czas na siłowni?
#dieta #silownia ownia #mikrokoksy #mirkokosy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem chudy a mam odstający brzuch...

źródło: comment_yPcwkIdJ05fRuhHqE5WUmmrzZDcHXNW9.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dziwne masz te cycki niby nie jestes jakis otyly ale troche jak gino wyglada. Tak czy siak na twojej budowie to raczej czysta masa by sie przydala bo jak sie zalejesz to bedzie to kiepsko wygladac. Ponysl o jakims trenerze personalnym moze na pare godzin to ci wytlumaczy z cwiczeniami bo przez internet tovraczej ciezko ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Idz do przychodni, weź skierowanie do specjalisty i umów się na USG piersi. Gość ci tam powie co masz w tych cyckach i czy da rade to spalić. Miałem gino więc w razie czego mogę ci powiedzieć jak wygląda cały proces, zabieg usuwania i ile to mniej wiecej kosztuje.
  • Odpowiedz