Wpis z mikrobloga

Przygotowałem na dziś zestaw pakietów - zapraszam do przeglądania, mamy Barcelonę, Gruzję oraz Maltę!

Jesienny wypoczynek w ciepłej Barcelonie z Wrocławia!

Tydzień w Barcelonie w październiku - historycznie ponad 20 stopni celsjusza w dzień, czyli okres w sam raz, by uniknąć palącego słońca, a cieszyć się przyjemną temperaturą, gdy w Polsce zaczyna się już naprawdę chłodna jesień.

Specjalnie wybrałem trochę droższy hotel, by ten czas spędzić w naprawdę dobrych warunkach.

Loty już za 237 zł z Wrocławia do Girony:

Wrocław - Girona 18-10-2017
Girona - Wrocław 25-10-2017

Nocleg dla dwóch osób w cenie 1314 zł:

Link do hotelu na booking.com

W sumie 894 zł za osobę, dodatkowo trzeba doliczyć transport z Girony do Barcelony.

Kwietniowy urlop w Gruzji:

Zacznijmy od lotów - przelot na trasie Katowice - Kutaisi - Katowice już za 319 zł/os., a przy zakupie jednocześnie członkostwa WDC i dwóch osobach może wyjść jeszcze taniej, a w pakiecie członkostwo na rok.

Przeloty:

Katowice - Kutaisi 12-04-2017
Kutaisi - Katowice 20-04-2017

Przykładowy nocleg w Tbilisi, przy czym przy wizycie w Gruzji nie polecałbym zatrzymywać się w jednym miejscu - jest tak tanio, że śmiało można zwiedzić cały kraj, i spokojnie znaleźć dobry nocleg w dobrych warunkach za naprawdę małe pieniądze, wystarczy przejrzeć booking czy airbnb. Przykładowy nocleg:

Link do hotelu na booking.com

457 zł za dwie osoby przy ocenie 8,8/10, więc fantastycznie.

Gruzję z czystym sumieniem polecam każdemu, dosłownie każdemu. Podsumowanie:

548 zł za osobę za 8 noclegów w Gruzji i przeloty! Do tego śmiesznie niskie ceny transportu między miastami i mamy świetne wakacje w dobrej cenie.

3 noce na Malcie w maju z Wrocławia:

Zaczniemy od przelotów - Ryanair z Wrocławia:

28-05-2017 Wrocław - Malta
31-05-2017 Malta - Wrocław

w cenie 276 zł za osobę. Przykładowo za 23 złote drożej możemy polecieć na tydzień, w termini 08-05 - 15-05 z Poznania :)

Do tego nocleg, stówka z groszami za noc za 2 osoby:

Link do hotelu na booking.com

i można lecieć. Wychodzi 467 zł za osobę za szybki urlop, jeżeli go przedłużymy do np. tygodnia cena za dzień wyjdzie dużo korzystniejsza.

Dorzuciłbym listę tanich lotów, ale codziennie zaktualizowaną możecie znaleźć pod adresem http://zbigniewwu.pl/dzisiejsze-promocje/ , więc nie ma sensu dublować informacji. Chyba, że Mirko bardzo tego chce, to dajcie znać ;) Pozdrawiam!

Jak macie jakieś pomysły, jak mogą wyglądać kolejne wpisy - dajcie znać, chętnie posłucham. Na razie po prostu wykorzystuję najtańsze loty i szukam odpowiedniego noclegu do dat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę czekał na Wasze sugestie ;)

--------------------------------------------

#zwtravel - mój tag autorski o tanich lotach, podróżach i moich przygodach.

Facebook | Blog | Instagram | Newsletter
Pobierz zbigniew-wu - Przygotowałem na dziś zestaw pakietów - zapraszam do przeglądania, mamy...
źródło: comment_X5P2IWdEnOsLgR1C20DTZAqhGOWc9ovM.jpg
  • 34
@zbigniew-wu: no właśnie ciężko o połączenie Girona - Lloret de Mar lub te okolice w środku nocy ( ͡° ʖ̯ ͡°) będę musiał chyba zmienić plany wakacyjne. Z dodatkowych opcji jest też tanie połączenie Wrocław - Madryt - Gran Canaria w drugiej połowie września. Tu również przyloty są około 23, ale na Kanarach znalazłem prywatne busiki, które tanio dowożą w wybrane miejsce, a w Madrycie jest komunikacja