Wpis z mikrobloga

  • 1198
Wytlumaczcie mi prosze dlaczego większość facetow robiacych zakupy potrafi się przygotować do pakowania/ płacenia i idzie to szybko i sprawnie, a kobiety nie???
Sytuacja z wczoraj - czas oczekiwania w kolejce jakieś 15 minut. Każdy facet po rozpakowaniu zakupów na taśmę naszykowal sobie portfel/gotowke/karte i pakuje na bieżąco. Zaś KAŻDA kobieta po 15 minutach oczekiwania aby mogła zapłacić za zakupy nagle przypomina sobie, że musi to zrobić. I rozpoczynają się poszukiwania portfela wielkości pustaka w torebce wypełnionej milionem potrzebnych rzeczy. Co z wami #rozowepaski jest nie tak?


#gorzkiezale
  • 126
  • Odpowiedz
@k4rolex autentyk z życia. Był okres kiedy wracałem PKSem z pracy. Czekając na przystanku zawsze mam przygotowane w ręce monety na zapłacenie. A kobiety które wiedzą, że trzeba będzie zapłacić (często te same twarze) CO ROBIĄ? Stoją jak słupy 10 minut i nie, nie wygrzebie z portfela wcześniej tylko DOPIEWO po wejściu do autobusu szuka drobnych w torebce. Nosz kur..
  • Odpowiedz
Sytuacja z wczoraj


@k4rolex: Sytuacja z dzisiaj: zabrałam dziecko na spacer i lody. Poszłyśmy do biedronki, bo mamy pod nosem, oczywiście kolejka. Miałyśmy tylko loda dla niej i wodę dla mnie. Na szczęście otwarto kolejną kasę i byłyśmy w niej drugie - tuż za pewnym panem. Pan postanowił zakupić kilka butelek różnych alkoholi. Powoli wykładał je na taśmę, więc kasjerka musiała czekać przed skasowaniem kolejnej. Po skasowaniu pan zaczął sobie powolutku
  • Odpowiedz
@k4rolex: Mnie się zdarzyło tak zawiesić tylko raz, gdy po raz pierwszy samodzielnie robiłam zakupy - przyzwyczajenie, że to mama je pakuje, sprawiło, że zapomniałam od razu się za to zabrać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Afropolon: ja już też nie biegam do tramwajów a mam 22 i też się zachowuję jakby mi nie zależało, ale nie wiedziałem, że to przez zniewolenie, o kurde.
  • Odpowiedz