Wpis z mikrobloga

  • 1198
Wytlumaczcie mi prosze dlaczego większość facetow robiacych zakupy potrafi się przygotować do pakowania/ płacenia i idzie to szybko i sprawnie, a kobiety nie???
Sytuacja z wczoraj - czas oczekiwania w kolejce jakieś 15 minut. Każdy facet po rozpakowaniu zakupów na taśmę naszykowal sobie portfel/gotowke/karte i pakuje na bieżąco. Zaś KAŻDA kobieta po 15 minutach oczekiwania aby mogła zapłacić za zakupy nagle przypomina sobie, że musi to zrobić. I rozpoczynają się poszukiwania portfela wielkości pustaka w torebce wypełnionej milionem potrzebnych rzeczy. Co z wami #rozowepaski jest nie tak?


#gorzkiezale
  • 126
  • Odpowiedz
@biurwa: ja w sumie mało kiedy chodzę na jakieś duże zakupy, najczęściej kupuję 3 rzeczy, które biorę w rękę i tyle. A jak robię duże zakupy to zazwyczaj w środku nocy, więc nikogo nie denerwuję swoją ułomnością w otwieraniu torebek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@k4rolex: Potwierdzam. #!$%@? na taśmę jak leci, bez ładu i składu, a potem zamiast po skasowaniu od razu rozpocząć proces pakowania, to stoi i czeka, bo w sumie to ciężkie butelki czy cukier powinien iść na dno torby, ale jest ostatni na taśmie, więc stoi cipsko i się patrzy na tę taśmę jak ciele na malowane wrota i taka zamyślona nad sensem życia, że nawet portfela nie wyciągnie, tylko się budzi
  • Odpowiedz
@Ozdoba:

Facet jako istota z procesorem jednowątkowym...


Mężczyźni faktycznie chyba gorzej sobie radzą z myśleniem o różnych rzeczach naraz i nie lubią tego, dlatego układają sobie życie tak żeby myśleć tylko wtedy kiedy jest to faktycznie konieczne.

Na przykład @consummatumest: pamięta o tym żeby:

zawsze wyciągam portfel w momencie kiedy płaci osoba przede mną i chowam go do kieszeni/na samą górę torebki żebym mogła tylko wyciągnąć.


Czyli "wyciągam portfel i
  • Odpowiedz
@k4rolex stereotyp, ja widzę obie płcie że się na nie czeka i obydwie że się nie czeka. Kwestia też rozłożenia towaru na taśmie tj rzeczy do ważenia(bułki, owoce warzywa itp) na koniec aby spowolnić kasjera i mieć ew czas na nadgonienie z panowaniem :)
  • Odpowiedz
@k4rolex: identyczne spostrzeżenia mam po wczorajszych zakupach. Wszystko opracowane taktycznie, przedmioty na spod torby z przodu, te najdelikatniejsze na końcu, posegregowane, karta do biedry w łapie, wszystko przygotowane żeby zajęło jak najmniej czasu! A baby? Dramat #!$%@?!
  • Odpowiedz
  • 0
@KEjAf jedyny niebieski, który przyznał mi rację yeaaahhh :-D mogę umrzeć :-P
Wniosek jest prosty dla mnie. Oba kolorki różowy i niebieski różnią się i to żaden powód do żalu i bólu dupy. Najfajniejsze to zaakceptować te swoje "ułomności" i razem ze swoim różowym czy niebieskim śmiać się z tego bez focha i obrazy majestatu:-)
  • Odpowiedz
@k4rolex: Ja naszykowuję sobie portfel zanim jest moja kolej i wszystko ładnie. Ostatnio jakiś dziodek czy babka nie pamiętam no ale stał w kolejce, kasjerka podliczyła mu zakupy, x do zapłaty. Dziodek wyjmuje sobie torebkę, zaczyna ładnie dopiero pakować, po dwóch minutach wyjmuje portfel i płaci. Ja pierdziele.

A tak btw. czemu te pieprzone terminale chodzą tak wolno..
  • Odpowiedz
@k4rolex: ja zawsze jestem przygotowana, nienawidze kiedy ktos musi za mna czekac, az spakuje czy zaplace za zakupy. Ostatnio natomiast mialam sytuacje, gdzie pewien niebieski podszedl sobie do kasy od strony wyjsciowej, nie ustawil sie w kolejce tylko podal babce jakies #!$%@? i chcial zrobic zwrot, bo bie wiedzial ze na fakture wpisuje sie caly paaragon a nie czesc, bo nie ma czasu czekac bo jest biznesmenem, bo mial w nosie
  • Odpowiedz
@Afropolon ja kiedys zrobilem sesje fotograficzną podczas autopsji torebki mojego rozowego. Hitem byla sporej wielkosci broszura po rosyjsku skierowana do rosjan w niemczech majaca im wyjasniac jak i co robic w razie problemow z zaladkiem. Znalazlem tez instrukcje do plyty glownej kompa ktorego juz wtedy nie mialem od 7 lat, piasek patyki muszle kabelki farby plakatowe zestaw 25 cieni do powiek i cos tam jeszcze. Bylem pelen podziwu ...
  • Odpowiedz
  • 0
@KEjAf tak sobie myślę teraz, że takiego myślenia wielowątkowego uczy się raczej dziewczynki. Takie przygotowanie do roli żony i matki w jednym. Facetów chyba raczej niekoniecznie.
  • Odpowiedz
przestaje podbiegać do autobusu czy tramwaju


@Afropolon: po #!$%@? ma podbiegać jak za 10 min następny, a kobieta wychodząc z domu bierze pod uwagę że należy mieć zapas czasu na nieprzewidziane okoliczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ozdoba: myślę że to może być kwestia biologii bardziej niż wychowania.
Nasz procesor od logiki słabo sobie radzi z wielowątkowością a jego domyślnym stanem jest bezczynność, trzeba go specjalnie poprosić żeby się czymś zajął. Procesor od emocji i intuicji jest z natury bardzo wielowątkowy i przeciwnie do poprzedniego, działa bez przerwy, zatrzymanie go na chwilę wymaga wysiłku i nie każdemu się udaje.

I pewnie ze względu na różnice w chemicznym sterowaniu
  • Odpowiedz