Wpis z mikrobloga

Mirki, miał ktoś kiedyś styczność z http://forsend.com.pl/ ? (broker kurierski)

Zleciłem wysyłkę przez InPost, etykieta wydrukowana, InPost potwierdza jej wygenerowanie, ale na infolini powiedzieli, że nie mają przekazanego zlecenia. Infolini telefonicznej Forsend nie ma, mailowo od rana nie mam odpowiedzi.

#kurier #poczta #przesylki #kurierzy #pomocy #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vonsatch: wysyłałem kiedyś za ich pośrednictwem paczkę DPD bodajże. Długo czekałem na zwrot z pobrania, ale nie pamiętam, czy pobranie szło przez nich, czy przez DPD. Tak to wszystko legitnie. Niepokoił mnie brak numeru telefonu i to, że pod adresem znajduje się bank ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vonsatch: Dawno się tak nie uśmiałem. Forsend to nasz 2 serwis. Sklep obuwniczy to dzieje z przed ery dinozaurów. Ten poszukiwany gość to mnie rozwalił na maksa. Pokażę szefowi :)
Kontakt z forsend jest poprzez e-mail (Infolinia wkrótce). Serwis działa normalnie i bez problemów.
Inpost lubi sobie pokłamać. Robią to zwykle wtedy gdy klient nie zna numeru zlecenia, a ich kurier dał ciała z odbiorem. Wyślij mi na prv numer
  • Odpowiedz
Kontakt z forsend jest poprzez e-mail (Infolinia wkrótce). Serwis działa normalnie i bez problemów.

Inpost lubi sobie pokłamać. Robią to zwykle wtedy gdy klient nie zna numeru zlecenia, a ich kurier dał ciała z odbiorem. Wyślij mi na prv numer paczki to poproszę w forsend o sprawdzenie tematu.


@tuwysylam_pl: Ponad 24 godziny braku kontaktu z waszej strony od mojego maila. To jest "normalne działanie serwisu"? Podałem numer zlecenia, podałem numer
  • Odpowiedz