Wpis z mikrobloga

#fotele #truestory #oswiadczenie
To jest jest żadna #pasta, umieszczę oryginalne zdjęcia w dalszej części.Jako że mam krzesło #jysk billum już jakiś czas, to moje siedzisko jest w opłakanym stanie (siedząc czuję deskę siedziska),więc postanowiłem, że obejrze sobie na allegro czy nikt nie sprzedaje siedziska do tego krzesła. Oczywiście na allegro można kupić całe krzesło a mi mechanizm tilt, podnośnik i kółka nie są potrzebne bo skonstruowałem sobie sam ten zestaw specjalnie pode mnie. Tak więc odezwałem się do obsługi Jysk na facebooku, czy nie sprzedają elementów krzesła oddzielnie, opisując cały problem. Pani z obsługi odpowiedziała, że nie niestety nie sprzedają elementów fotela na częsci ale jeżeli podam adres to chętnie wyślą mi nowe siedzisko. I tu mega plus dla firmy Jysk i dla tej Pani na facebooku Jyska, bo w sumie mogła napisać, że nie sprzedają i koniec a ona jednak zaoferowała nowe siedzisko za darmo. Chciałem to napisać, żeby pokazać, jak należy rozgrywać takie sprawy :) Jesli czyta to ktoś z obugi Jyska to macie u mnie mega plus. W komentarzu dorzucam zdjęcie tego, co przyszło dzisiaj :)
Pobierz krmil - #fotele #truestory #oswiadczenie
To jest jest żadna #pasta, umieszczę orygin...
źródło: comment_iUxOzSbhwmQfg5sl2lgzYpYBnXBoe8gg.jpg
  • 42
@twardziel_psychopata: 499 złota za 10 lat gwarancji, to bardzo dobra cena. W IKEA raczej problemów nie robią z gwarą. Da się jakoś obniżyć jeszcze cenę np. jakąś kartą rodzinną? Zmieści się karton z tym fotelem do samochodu?