Wpis z mikrobloga

#fotele #truestory #oswiadczenie
To jest jest żadna #pasta, umieszczę oryginalne zdjęcia w dalszej części.Jako że mam krzesło #jysk billum już jakiś czas, to moje siedzisko jest w opłakanym stanie (siedząc czuję deskę siedziska),więc postanowiłem, że obejrze sobie na allegro czy nikt nie sprzedaje siedziska do tego krzesła. Oczywiście na allegro można kupić całe krzesło a mi mechanizm tilt, podnośnik i kółka nie są potrzebne bo skonstruowałem sobie sam ten zestaw specjalnie pode mnie. Tak więc odezwałem się do obsługi Jysk na facebooku, czy nie sprzedają elementów krzesła oddzielnie, opisując cały problem. Pani z obsługi odpowiedziała, że nie niestety nie sprzedają elementów fotela na częsci ale jeżeli podam adres to chętnie wyślą mi nowe siedzisko. I tu mega plus dla firmy Jysk i dla tej Pani na facebooku Jyska, bo w sumie mogła napisać, że nie sprzedają i koniec a ona jednak zaoferowała nowe siedzisko za darmo. Chciałem to napisać, żeby pokazać, jak należy rozgrywać takie sprawy :) Jesli czyta to ktoś z obugi Jyska to macie u mnie mega plus. W komentarzu dorzucam zdjęcie tego, co przyszło dzisiaj :)
Pobierz krmil - #fotele #truestory #oswiadczenie
To jest jest żadna #pasta, umieszczę orygin...
źródło: comment_iUxOzSbhwmQfg5sl2lgzYpYBnXBoe8gg.jpg
  • 42
@KrisM89: Jak zrobiłeś już ten research to możesz podać top 5 które znalazłeś? Może nie być tego limitu 1k jak znalazłeś też coś ponad (ale nie za 5k ;)
@siodemkaxx: Z tego co szukałem to nie mogłem znaleźć jakichkolwiek siedzisk, jedynie może olx.pl bądź allegro bo sam miałem na oku siedzisko do tego fotela ale ktoś mi sprzątnął sprzed nosa.
@krmil: Co nie zmienia faktu, że krzesło o którym mówisz jest najgorszym siedziskiem pod słońcem. Kiedyś to coś kupiłem i oczywiście się rozpadło po 5 miesiącach. W pracy też mam ten model i generalnie każdy co rok musi wymieniać na nowe nie mówiąc nic o samym komforcie siedzienia...
@krmil: Kilka razy zdarzyło mi się mieć przyjemność z obsługą klienta w Jysku. Nigdy nie było problemu z wymianą zepsutego elementu, raz nawet w sytuacji awaryjnej uwzględnili mi reklamacje na podstawie zdjęcia. Zamiast paragonu wystarcza potwierdzenie płatności kartą. 10/10
Jeśli mogę coś dodać, to reklamacje, zwroty itp. są w Jysk praktycznie zawsze załatwiane na korzyść klienta.

Co do fotela billum, jest to jeden z najtańszych foteli. Kosztuje 160zł wiec ciężko wymagać od takiego fotela nie wiadomo czego. Porządny fotel na lata to koszt co najmniej 500-600zł.

Co do wspomnianej wyżej akcji gdzie kierownicy zastepowali pracownikow, to co roku jeden sklep z najlepszymi wynikami sprzedaży dostaje taką nagrodę. W tamtym roku był
@WatchYourBack: Mam biurko z Jyska (https://jysk.pl/biuro/biurka-stol-komput/biurko-kongerslev-buk), i szczelina na fotel ma dokładnie 55cm. Niestety, mój obecny fotel o który jest cała "afera" ma szerszy rozstaw krzyżaka (dokładnie nie wiem ile). Mam tendencję do garbienia się przy komputerze i przez to bolą mnie plecy więc stwierdziłem, że będę siedział prosto jak z jednej strony będę "przygnieciony" oparciem a z drugiej blatem. Więc na allegro zamówiłem sobie taki zestaw- krzyżak (http://allegro.pl/stopa-krzyzak-podstawa-do-fotela-biurowego-i6745043502.html)