Wpis z mikrobloga

Smerfetka2728
I tak,i nie,a na pewno nie on będzie o tym decydował.Fakt,że mamy do czynienia z "zawodowcami",którzy potrafili "zorganizować" profesjonalną stronę, i "stworzyć" nieustaloną liczbę kont bankowych.
Również dziś zgłosiłem oszustwo na Policji,będąc jednocześnie bardzo bezpośrednim w rozmowie.
Powiedziałem,że profesjonalizm złodziei pędzi,natomiast Policji i prokuratury zaledwie raczkuje,bo jeżeli były sygnały (czytając te komentarze) już ok.miesiąca temu ,i zamiast choćby prewencyjnie (do wyjaśnienia) zawiesić stronę,i wstrzymać wypłatę z kont,właściwie nie zrobiono nic,choć jak
  • Odpowiedz
Czy policja tez Wam powiedziala, zeby uzbroic sie w cierpliwosc bo maja miesiac na rozpoznanie sprawy ?
mnie powiedzieli, ze jesli faktycznie Rzeszowska policja prowadzi ta sprawe to nasza policja przesle tam moje zeznania...
  • Odpowiedz
Mi powiedział,że skoro prowadzi to już policja rzeszowska,to będzie to robiła w imieniu wszystkich poszkodowanych i prace nie będą się nakładać.Czy jednak znaczy że wyniki ich prac będą znane wcześniej,tylko się uśmiechnął.
  • Odpowiedz
I jeszcze jedno.
Wprawdzie konta różne,ale ciekawe czy w jednym banku.
Ja miałem w BZWBK, jeżeli będą w jednym,to faktycznie może w grę wchodzić pozew.
  • Odpowiedz