Wpis z mikrobloga

Ja jestem też poszkodowanym. Pieniądze wpłaciłem 27.06 i do tej pory cisza. W tamtym tygodniu jeszcze był kontakt z infolinia i odpowiadali na wiadomości. Teraz już cisza. Złożyłem zawiadomienie dzisiaj na policji. Jeśli ktoś posiada numer do Pani policjantki z Rzeszowa to proszę o informację na prv
  • Odpowiedz
@miroslaw-kozik: nie ma co czekać, proszę zgłosić na policję z numerem konta, na które Pan przelał pieniądze, proszę też powiedzieć, że dochodzenie prowadzi Komenda Miejska w Rzeszowie, wtedy szybciej połączą te sprawy
  • Odpowiedz
Jestem załamana. Czy jest szansa ma odzyskanie pieniedzy? Też czekalam ma pralke od 30 czerwca;( 1099 zł. Teraz nie ma strony i telefon nie działa. Pójdę na policje i ci dalej?
  • Odpowiedz
Ja tez padłem ofiara oszustwa tydzień temu w poniedziałek zamówiłem Playstation 4. We wtorek zaksięgowali pieniądze dodzwoniłem się do nich w czwartek co się dzieje z zamówieniem powiedzieli, że oczekują na dostawę. Na następny dzień zmienił się status zamówienia na "oczekiwanie na towar". Dziś chcąc sprawdzić zobaczyłem że strona nie działa telefonicznie kontaktu, a próba kontaktu mailowego kończy się tym że dostaje wiadomość zwrotna, że podany adres jest nieprawidłowy. Sprawa została już
  • Odpowiedz
Ja też straciłam pieniądze przez tych złodziei. Jutro idę na policję bo trzeba tych oszustów udupic.
  • Odpowiedz
@bratekk12: a co na to Bank? Jestem teraz na wakacjach, pralka miala być dla teściów i ma ich adres dostarczona. Mam iść na policje w najbliższej miejscowości czy do siebie jak wrócę? Nie wiem co robić.
  • Odpowiedz
Z tego co sie dowiedziałem od Pani z banku ma przekazać do działu bezpieczeństwa. Znając życie będą kazać Ci iść na komendę u siebie w miejscu zamieszkania
  • Odpowiedz
@miroslaw-kozik: w dobie internetu sprawdzenie danych odbywa się poprzez weryfikację innym bankiem, jeżeli mają słupa lub chcą kogoś naciągnąć na kredyt proponują mu przelew powiedzmy 1 zł na wskazane konto i to już jest weryfikacja danych. Tak można sporo kont założyć w krótkim czasie a ofiara długo się nie kapnie dopóki komornik nie zacznie siadać mu na pobory. Dlaczego nie będzie o długu wiedział? bo często dane do korespondencji będą
  • Odpowiedz