Wpis z mikrobloga

Dożywotnia beka z ludzi, którzy nie ubierają się do pogody, tylko do daty w kalendarzu.

Wczoraj na słońcu była typowo letnia pogoda, 22 stopnie w cieniu, a na dworze kupę ludzi w zimowych kurtkach i płaszczach, ciekawe czy jakby w grudniu było 30 stopni to by chodzili w puchowych kurtkach bo jest grudzień xD.


#oswiadczenie #gownowpis #takaprawda
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HHSbits: a widzisz latem starszych ludzi w kurtkach? Pogoda jest letnia, poza tym wcale nie zasugerowałem, że chodzi o starszych ludzi, bo nie chodzi o starszych ludzi, ludzie tak ubrani byli w różnym wieku.
  • Odpowiedz
@Jari9: Nie umiesz się bawić, już mi się nawet nie chce tutaj pisać tak bardz mnie to boli co ludzie sobie noszą.

Po prostu mam z nich bekę i dalej będę miał, bo są irracjonalni, mam prawo do swojej beki tak samo jak nosić czapkę uszatkę przy 20 stopniach w cieniu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Hadzi: ja sobie właśnie w krótkich spodenkach i bluzce na ramiączka, siedzę na ławce i zażywam kąpieli słonecznych, jest chyba z milion stopni, przeszo obok mnie już jakoś z kilkadziesiąt osób i nie było ani jednej osoby bez kurtki XD
  • Odpowiedz
@Hadzi: No właśnie, i to głupie wytłumaczenie, że ktoś wyszedł rano ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to ma do rzeczy, rozumiem że ktoś założył rano kurtkę i teraz musi ją jakoś przetransportować do domu, ale nie musi przy tym zapinać jej od samą szyję, zakładać szalika itd.
  • Odpowiedz
@Hadzi: Czasami trudno jest się dobrze ubrać, szczególnie jak rano jest jeszcze chłodno. Ponadto jak następuje nagłe ocieplenie, to są ludzie, których ono zaskakuje, bo nie sprawdzają pogody. No i jeszcze kwestia ludzi starszych, oni mają gorsze krążenie, więc chodzą cieplej ubrani.
  • Odpowiedz
chodzi mi tylko o aspekt dostosowania ubioru do warunków zewnętrznych


@Hadzi: Jak ja się dostosuję do warunków zewnętrznych to momentalnie robię się chodzącą atrakcją turystyczną. Jak na Śnieżkę w styczniu wchodziłem w krótkim rękawku to mi zdjęcia robili.
  • Odpowiedz