Wpis z mikrobloga

Jako specjalistka od triggerowania mniejszości w kotonłorldach zauważyłam pewną zależność.
W sumie to ciągle te same nicki płaczą na te wredne kobiety i są niezwykle agresywne. Co ciekawe w innych nitkach ci sami panowie, broniliby czystej rasowo europy i swoich kobiet przed ciapakami, żeby panie mogły w kuchni siedzieć xd
Nie będę tutaj palcem pokazywać o kogo mi chodzi i jakie poglądy ci ludzie reprezentują na głównej, domyślcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis
  • 25
no nie wiem, na przykład wyśmiewanie głupich akcji celebrytów, albo może rozhisteryzowanych feministek, albo nacjonalistycznych krzykaczy. Wydaje mi się że wytykanie głupoty u ludzi którzy są święcie przekonani że robią coś najlepszego jest śmieszniejsze i bardziej wartościowe niż kopanie leżącego. No ale to tylko moje zdanie, w końcu wyśmiewać można nawet upośledzone dzieci.
@IspitOnYourGrave to wychodzi poza wykop. Są ludzie którzy uważają że gwałt przez Polaka jest lepszy niż gwałt przez obcokrajowca. Ci którzy najwięcej krzyczą o bronieniu Polskich kobiet przed uchodzcami zazwyczaj nie robią nic z przemocą wobec kobiet ze strony Polaków niejednokrotnie będąc sami jej sprawcami