Wpis z mikrobloga

#lego Porsche GT3 RS dotarło... wczoraj.
O 19:47 sprawdziłem tracking - OJEZUSMARJA jest już na miejscowej poczcie!!! Przyjechała o 19:05. Sprawdzam do której poczta - do 20:00. Dobrze, że poruszam się po mieście autem. 13 minut... zdążę dojechać? Zdążę odebrać? Czy będę mógł odebrać? JADĘ! Na poczcie jestem o 19:50. Ludzi sporo. Kruci nie zdążę. Pani o 19:55 zamyka by nikt więcej nie wszedł, czyli mnie obsłuży! Czemu Ci ludzie tak długo załatwiają swoje sprawy. Spadać do domu, nie musicie wysyłać tych poleconych! Moja kolej. Dzień dobry, mogę odebrać paczkę, którą zamówiłem kurierem, ale jest już tutaj więc po co mam czekać do poniedziałku? Tak, może Pan. W myślach - POWIEDZIAŁA TAK! Kilka minut szukania na magazynie i już była w moich łapach! Powrót do domu przy okazji kupując browarki i zgarniając dziewczynę. Godzina 21. Trochę ciemno, ale otworzę tylko pierwszą paczkę, poskładam z godzinkę i idziemy na miasto na piwko - obiecuję dziewczynie. "Składasz ze mną" pytam jej. Nie! Mogę Ci klocki posegregować, będzie Ci łatwiej. Składam, składam, składam. Godzina minęła. Idziemy? - pytam. No poskładaj jeszcze trochę - słyszę w odpowiedzi. Parę godzin później dziewczyna sama już mi wyszukiwała klocki do kolejnych kroków i sama czasami też chciała coś złożyć. Nie chciała też przestać tylko nalegała "no złóż jeszcze ten jeden element!". Skończyliśmy o 1:50, po moich namowach, bo ja już nie miałem sił, oczy mnie napieprzały i myślenie też miałem słabe po % i 19 h na nogach. Jak powiedziałem, że się wkręciłą w to skłądanie chyba nawet bardziej niż ja to powiedziała, że to głupie i tylko robi to dlatego, bo ja to robię. Jasne! W głębi serca wiem, że nie ma mocnego na LEGO i każdy je lubi składać! Dzięki mireczki za namowę zakupu. Kiedyś na pewno kupię jakiś kolejny zestawik, ale myślę, że tylu emocji z zamawianiem, odbiorem, odpakowaniem i pierwszym składaniem już nie będzie - bo to mój pierwszy zestaw od dobrych 20 lat i pierwszy Technic w życiu.
Soczi - #lego Porsche GT3 RS dotarło... wczoraj. 
O 19:47 sprawdziłem tracking - OJE...

źródło: comment_dPpT6fAx9doy6K8XXgw6pzJt8gMkR52c.jpg

Pobierz
  • 38
@Soczi ile zajmuje składanie tego porsche? Zastanawiam się czy sobie nie kupić, ale boję się że będzie to 2 godzinki na półkę i koniec.
via Android
  • 0
@callmejimmy4: 42056 - Porsche GT3 RS
@SmieszekZawadiaka: widziałem, ale wstyd by mi było przed znajomymi i rodziną, że kupiłem taką podróbkę
@pablo397: ano małpka też była. Nie zwróciłem uwagi, że widać na zdjęciu. Orzech laskowy () Minęły z 4h zanim skosztowałem, bo LEGO było ważniejsze.