Wpis z mikrobloga

Prawicowi dziennikarze, którzy pracowali dla niemieckich mediów, a teraz je atakują za "niemieckość". Wśród nich: Ziemkiewicz czy Karnowski

Michał Karnowski, Jerzy Jachowicz, Rafał Ziemkiewicz i inni. To tylko niektórzy z polskich dziennikarzy o prawicowych poglądach, którzy w przeszłości pracowali w niemieckich mediach działających w Polsce. A właściwie w koncernie Ringier Axel Springer, który teraz jest tak zaciekle atakowany. Sprawdziliśmy, kto dokładnie zarabiał na życie w niemieckiej firmie, a teraz nie sprzeciwia się "repolonizacji" mediów.

W podobne tony uderza Jerzy Jachowicz, obecnie publicysta "wSieci", który wtrącanie się "niemieckich mediów w wewnętrzne sprawy Polski" nazywa "skandalem". W przeszłości dziennikarz pracował m.in. w "Gazecie Wyborczej", ale również – a jakże – w "Newsweeku" i "Dzienniku".


Zapraszam do wykopania:
http://www.wykop.pl/link/3675607/prawicowi-dziennikarze-ktorzy-pracowali-dla-niemieckich-mediow/

  • 51
Wołam zainteresowanych (118) z listy Nie ma żadnej neuropy.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @bvszky @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230 @miki4ever @chanelzeg @Ofacet @FireDash @Xianist @rebel101 @GordonLameman @baletny @BarekMelka @dlugi_ @syn_admina @PabloFBK @SM89 @Czosnek-Pospolity @megawatt @GilbertEatingGrape @Ultimator @Sim0n97 @Wotto @
@Hamouma: Ty jesteś durny czy tylko udajesz?
Nie słyszałeś o tym że można zmienić zdanie?
Albo mogą zajść okoliczności przez które zmieniasz zdanie?

To takie trudne sobie wyobrazić że może kiedyś niemieckie gazety interesował zysk, a nie polityka.
A teraz zaczęły prowadzić walkę polityczną?
Niemożliwe co nie? xD
Już Ci pisałem,że wstawiając wszędzie xD brzmisz jak zapłakane dziecko


@Hamouma: Już ci pisałem że mam bekę kiedy ktoś stosuje argumentum ad xD bo nie ma nic więcej do napisania xD
pewnie że można zmieniać zdanie i mogą zajść różne okoliczności,jedną z nich jest chęć nażarcia się z partyjnego żłoba gdy jest ku temu okazja wychodząc przy tym na odrażającego hipokrytę


@Hamouma: Żałosny argument, bo Karnowscy nie odeszli z niemieckich gazet kiedy PiS doszedł do władzy tylko kiedy tego koryta nie było.

Klasyczne samozaoranie.