Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bambro:

natomiast nikt nie będzie walczył o równe stawki dawania dupy dla mężczyzn :(


LOL WUT. Ale ty nie zawstydzaj św. Tomasza i nie rób damy lekkich obyczajów z logiki, bo równa płaca (w pracy) to jest trochę inna bajka niż wystawianie towaru/usługi na sprzedaż na wolnym rynku. To jak z allegro - jeden sobie wystawi kosiarkę na sprzedaż za 300 pln, inny za 100, a to ten sam model. Praca
ale ja chcę żeby było tyle samo warte i tak ma być.


@Bambro: ale to nie jest kwestia checi.
To tak, jakby sprzedawca podrobek żądał, aby jego towar byl wart tyle samo, co oryginal - ale o tym decyduja klienci.

Dziewictwo kobiet nie jest cenne dlatego, ze to są kobiety, ale dlatego, ze mezczyzni maja na tym punkcie swira.
Mezyczyzni napedzaja rynek. Jasne, to sie wiaze, bo wiekszosc mezczyzn jest hetero.
Pamietaj - zawsze mozesz probowac sprzedac swoje dziewictwo bogatemu homoseksualiscie


@agaja:

Ale nie dyskryminujmy, może są jakieś panie, które też mają taki fetysz i chciałby mieć przyjemność rozdziewiczenia chłopaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zagubiony_w_przestrzeni: Nie no, jasne.. ale jakos tak od tysiecy lat to raczej mezczyzni mielu swira na punkcie dziewic, rozdziewiczania, czystosci zony, wywieszania zakrwawionych przescieradel (strach pomyslec, co sie dzialo, jesli kobieta miala typ blony, ktory krwawienia nie powoduje) etc.
W krajach trzeciego swiata panuja mity, ze seks z kobieta- dziewica leczy z AIDS lub trądu.

Jakos tak wiec obstawiam, ze wieksza szansa, ze taka oferta zainteresuje sie mezczyzna, niz kobieta :)
Tańczy Hrabia z jakąś Baronową na balu.
W pewnym momencie odzywa się:
- Pani Baronowo, czy oddałaby mi się Pani za milion dolarów?
Baronowa "oburzona" - no jak to, Panie Hrabio?
Hrabia: Niech Pani pomyśli, chodzi o milion dolarów.
Baronowa po chwili: Za milion dolarów oddałabym się Panu, Panie Hrabio..
Hrabia po chwili zagaduje: A czy oddałaby mi się Pani za jednego dolara?
Baronowa oburzona: Ależ Panie Hrabio, za kogo mnie pan
@Mesk: No i dobrze zrobiła. Niektóre frajerki zostawiają "ten magiczny moment" dla jakiegoś sebastiana z bloku obok. Ta przynajmniej zrobi to z majętnym człowiekiem na poziomie i jeszcze zgarnie za to dobrą kasę. Człowiek ten jak ma wyłożyć tyle pieniędzy napewno zadba o dobrą atmosferę. Większość pierwszych miłości i tak się rozpada więc co za różnica.