Wpis z mikrobloga

@DostalPierreDolca: godziny snu różne(pośpię jak człowiek od 23 a czasem kładę się w południe) a czasem 2 dni i ni #!$%@? nie mogę iść spać
godziny pracy nienormowane, mam bardzo luźny grafik ale robota fajna czasem są nocki czasem 4-12
trening wpycham tam gdzie mam czas
ogólnie wszystko mam #!$%@?, robotę raczej rzucę bo muszę się obronić w czerwcu a jestem w dupie
ogólnie "zawsze" #!$%@? spałem, ale ostatni miesiąc dwa
@natarczywa_pomarancz: Właśnie sobie odpowiedziałeś w dużej mierze na swój problem. Wszystko masz #!$%@?, więc trzeba się skupić nie tyle na rytmie dobowym, co na organizacji całego dnia. I nie nagle, tylko na przełomie np. 2 tygodni wdrażać pewne zasady, na pewno zacznij od korzystania z f.lux'a i twilighta zawsze w godzinach wieczornych i nocnych, kup gruuuube zasłony na okno, tak, abyś po pracy w nocy odespał w warunkach jak najbardziej przypominających
@DostalPierreDolca:
kofeiny nie pije, może raz na tyg energetyka jebne
trening raczej po "spaniu"
organizacja całego dnia idzie się #!$%@?ć jak dzwonią do mnie że mam być za 2h w robocie
rolety mam nonstop zasłonięte, to tez jest błąd ale jakoś nie chce mi się ich ruszać xDD
nie mówię że ogarnięcie dnia by nie pomogło ale przerabiałem to parę razy i ajkoś na dłuższą metę wszystko wracało do tego co