Wpis z mikrobloga

#krakow #kebab
Mirki drogie, znalazłam kolejny genialny kebab w Krakowie. Schodzi się do niego po schodkach, jest na rogu Czarnowiejskiej i Miechowskiej.
Jest prowadzony przez naprawdę przemiłego pana. No i… Ma najlepszy kebab w bułce w Krakowie, oraz jedne z najlepszych zapiekanek. Ten kebab w bułce to wiele warstw mięska (naprawdę dobrego) przeplatane kilkoma warstwami sosu i świeżych warzyw. :3 Pychoty! Ogólnie preferuję kebab w tortilli ale ten… jest świetny!
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axoi: Nazywam ten fragment Krakowa ulicą Gastrofazów od kiedy zaczęło się tam mnóstwo żarcia otwierać. Właściwie to całą ścieżkę od Lewiatana do monopolowych.
  • Odpowiedz
@Axoi:
@Allbis: właśnie skończyłem jeść - co prawda powaliło mi się i wziąłem w tortilli ale nic nie szkodzi - jeden z lepszych jakie jadłem, dużo mięsa, niczego nie pożałowane i fajne sosy. Polecam :)
  • Odpowiedz
@PsotnyWiatr: co xD efes słaby? Jadłeś największego, z baraniną w cieście? Przecież na drugi dzień czujesz się jakbyś nie jadł nic niezdrowego, nawet mój przyjaciel, który ma bardzo wrażliwy żołądek po innych kebabach się źle czuje, a po tym mówi, że nie ma śladu. Więc jednak coś w tym jest. Gdzie według Ciebie jest lepszy?
@Axoi: http://www.kebabkrakow24.pl/
  • Odpowiedz