Wpis z mikrobloga

Galeriowy szmateks

Ale mam beke z ludzi którzy kupują w tym sklepie #bekazpodludzi

Ludzie którzy myślą że ich status społeczny wyznacza logo na koszuli czy spodniach.

#!$%@? w to, że to resztki resztek których nikt nie chciał ważne, że odpowiednia marka, żeby się pokazać xd

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #modameska #modameska
WillyWonka - Galeriowy szmateks

Ale mam beke z ludzi którzy kupują w tym sklepie #be...

źródło: comment_MHSvUAiphtfNsTZ1yQV2qSfn3ygruanY.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WillyWonka: beka z kogo, chyba z ciebie mireczku, skoro lubisz przepłacać za ciuchy w polskich sieciówkach. A ze można kupić taniej to proszę, przykład: buty z Aldo w ich salonie za 450 cebulionów, w tk maxx kupiłem za 200. Adidasy Vagabond normalnie za 350, w tk maxx 160 zł. No ale jak chcesz płacić więcej to wybór należy do ciebie. Ja tam juz od jakiegoś czasu buty kupuje w tk,
  • Odpowiedz
@WillyWonka: W TK Maxx można kupić porządnie zaprojektowaną i wykonaną torbę Korsa czy Vittadini za 1/4 ceny. Oczywiście skórzane. Taka torba wytrzyma lata i będzie uniwersalna. Znacznie bardziej opłaca się kupić taką torbę niż trochę tańszą na jakimś ryneczku.
  • Odpowiedz
@Wsciekle_piesci_meza: No-nomy nie tracą, Willsoor czy Wólczanka nie tracą, wiele innych też nie (ale z tych innych mam max 1 więc się nie wypowiem). Ogólnie u mnie koszulki, bluzy, spodnie, majty, skarpety - nic nie traci nigdy koloru. Jedynie najtańsze koszulki które sie gdzieś dostawało... tracą nadruki. I tyle. Do tego 95% rzeczy można wyprać w 30 stopniach przy 600 obrotach. Nawet tłuste plamy...
  • Odpowiedz
@WillyWonka: Super sklep #!$%@?.
( ͡º ͜ʖ͡º)
Kupiłem tam kiedyś jedną z moich ulubionych bluz. Po 3 latach wygląda prawie jak nowa, kosztowała 80 zł.
Nie trafiłeś trochę ze sklepem, gdybyś wrzucił foto wystawy Lacoste, to jeszczy byłbym od biedy w stanie zrozumieć ten bół pośladków.
  • Odpowiedz
@WillyWonka: To jest prawda. Ja sam z siebie od dawna nazywam ten sklep lumpem. Nigdy tego nie słyszałem od kogoś innego, więc to nie jest zasłyszana opinia. Więc skoro różni ludzie sami z siebie tak ten sklep nazywają to coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz