Wpis z mikrobloga

Ludzie którzy myślą że ich status społeczny wyznacza logo na koszuli czy spodniach.


@WillyWonka: Tam większość marek jest nieznana w Polsce, więc argument o szpanie jest nietrafiony.
  • Odpowiedz
@WillyWonka: przecież na byciu szmateksem polega ten model. Mi tam się podoba, że można tam kupić unikatowe ostatki za pół darmo. A marki jak marki, lepsze i gorsze ale i tak większości cebulaków podrajcowanych Reservedem nic nie powiedzą :)
  • Odpowiedz
@WillyWonka: pfff ale #!$%@?łeś XDD mnie stać na te marki z najnowszych kolekcji ale wchodzę z ciekawości, skoro koszulka Polo Ralph Lauren w Van Graafie kosztuje 200zł a tu mogę tą samą kupić za 130zł to trzeba być niedojebem, żeby się z tego śmiać i tym gardzić XDDD zresztą w tk maxxie jest wiele marek, których w Polsce w ogóle nie ma, część jest naprawdę dobrej jakości w spoko cenie +
  • Odpowiedz
@WillyWonka: No chyba cie #!$%@?ło że ktokolwiek tam kupuje jakieś markowe rzeczy xD Wiekszosc rzeczy tam to jakieś nieznane kompletnie firmy dla większości ludzi. W prawdzie można jakiegoś sebowego Hilfigera albo Polo znaleźć ale ceny które tam mają są takie same jak w normalnym sklepie wtedy ;]
  • Odpowiedz