Wpis z mikrobloga

Galeriowy szmateks

Ale mam beke z ludzi którzy kupują w tym sklepie #bekazpodludzi

Ludzie którzy myślą że ich status społeczny wyznacza logo na koszuli czy spodniach.

#!$%@? w to, że to resztki resztek których nikt nie chciał ważne, że odpowiednia marka, żeby się pokazać xd

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #modameska #modameska
WillyWonka - Galeriowy szmateks

Ale mam beke z ludzi którzy kupują w tym sklepie #be...

źródło: comment_MHSvUAiphtfNsTZ1yQV2qSfn3ygruanY.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@eshape55 ja tez to wlasnie większość taki zjebow kupie #!$%@? koszule której normalnie bym nie założył bo jest logo na niej odpowiednie xd

I te argumenty że chca być orginali dlatego tam kupują kisne w #!$%@? hah
  • Odpowiedz
@WillyWonka xD dobrze ekspercie że wiesz jak wyglądam. I tak, niepowtarzalne bo stare leżące po magazynach. No i co z tego że stare? Nie trzeba koniecznie ubierać się zgodnie z modą która trwa pół roku, wiele fasonów jest ponadczasowych. I nie chodzi mi też o wygładzanie mniej więcej jak każdy, no bo mniej więcej to wyglądam jak każdy jak mam codziennie spodnie i jakąś bluzkę czy koszulę, wtedy faktycznie pewnie ja
  • Odpowiedz
@WillyWonka O, czyli twoim drugim osiągnięciem zaraz po kupowaniu nowych ciuchów w sieciowkach zamiast starych w tkmax jest też posiadanie penisa? A masz na koncie jakieś prawdziwe zasługi? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@MinnieMouse0 kto ci powiedział że kupuje w sieciowkach nikt ? Wiem że ciężko ci pojąć że można markowe ciuchy kupić inaczej niz na wyprzedaży i w tym szmateksie. I tak ja mówiłem z kobieta nie ma dyskusi bo zero logicznego myślenia dopowiadanie sobie czegoś maskra.
  • Odpowiedz
powiedz mi co niezwykłego jest w nich i co dla ciebie znaczy słowo "markowe" - jeśli potrafisz


@eshape55: markowe to znaczy pewien John, albo Hans ustalił że dana marka ma narzut na byle podkoszulkę 5000% a reszta sobie dopowie że to super jakość, mimo że chinskie za 50razy mniej są produkowane przez tych samych chinczykow
  • Odpowiedz
@WillyWonka Powiedziałeś że na bank wyglądam tak i tak ale to ja sobie dopowiadam no nieźle. Dodatkowo twoje argumenty są w 100% personalne, czyli nie mające wartości. Więc faktycznie, to nie ma sensu, ale nie przeze mnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@MinnieMouse0 hipokrytko to ty stwierdziłas ze kupuje w sieciowkach wiec sama zaczęłaś a teraz urzywasz takiego argumentu xd masz ty mózg hah, idzi na wyprzedaży kup sobie godność i rozum człowieka xd
  • Odpowiedz
ludzie, a gdzie kupić zwykłe białe podkoszulki w miarę dobrej jakości? w żadnym sklepie nie widziałem, jak już są to zawsze jakieś udziwnione, z wielkim dekoltem jakby damskim, albo obcisłe i inny #!$%@?
  • Odpowiedz