Wpis z mikrobloga

@gouomp: mam smoczy owoc, lodziarę, mentol, są spoko. Kaktus też. Cola g---o. Więcej nie próbowałem, a jutro chcę kupić w smoke w szczecinie
  • Odpowiedz
@rvsky: A jak nie chce Ci się miksować to polecam gotowe mieszanki od Los Aromatos. Mnie znudziło już mieszanie kilku aromatów więc przestawiłem się na ich gotowce i jestem pod wrażeniem. Cenowo też wychodzi lepiej :)
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: @paragrafik: z Los Aromatos testowałem na vape expo prawie wszystko, imo są dobre, ale bez fajerwerków.
sam mam od nich 3 aromaty:
Ice Tea - smakuje jak tania, biedronkowa podróbka nestea. Niby smaczne, ale za dużo chemii.
Wafel - smak taki jak nazwa, smakuje jak rożek od lodów. Dla mnie ma potencjał na jakieś mixy.
Pinky - imo połączenie grejpfruta inawery z ecto coolerem flavor westu. Smakuje
  • Odpowiedz
@beaverr: Robiłem dziesiątki topowych liquidów z e-liquid-recipes więc mam jakieś tam porównanie (przestałem bo zwyczajnie mnie to znudziło i zajmowało za dużo czasu tak samo jak kręcenie grzałek w które się bawiłem ponad 2 lata). Jak na gotowce w porównaniu do własnych mixów jest na prawdę nieźle.
Testowałem akurat pinky na bazie 50/50 i nie miałem tego problemu. Problem był z jedynym do tej pory - dark lemon. Po pierwszym
  • Odpowiedz