Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się oświadczyć?

Oto jest pytanie. Odpadają typowe restauracyjno-kawiarniane scenariusze. Moja różowa nienawidzi być w centrum uwagi a tłumy klaszczacych i gapiących się ludzi to jest dla niej koszmar. Jak w takim razie się oświadczyć by nie było też jakoś sztampowo, typu leżymy w łóżku, oglądamy TV a ja nagle #!$%@? z pierścionkiem bo nie o to chodzi. Chcę to zrobić na naszych wakacjach, na które jedziemy latem. Różowa uwielbia morze i wakacyjne klimaty, więc to dobre miejsce, jednak gdzie i jak? W pokoju? Słabo. Restauracje jak mówiłem odpadają. Spacer po plaży? Zwykle wtedy na plaży są istne tłumy niezależnie czy rano, czy wieczorem. Jedziemy od Mielna, więc być może podczas spaceru nad jeziorem uda się oddalić od zgiełku ludzi. Mam też pomysł, by w ogrodzie naszego domu zrobić zwykłą kolację (różowa wie, że ja nie lubię podniosłych chwil i by się odrazu skapnęła, że coś nie tak) ale właśnie w ogrodzie - są tam bardzo eleganckie meble ogrodowe i piękny widok, co może pomóc zbudować mi romantyczny nastrój. Jakieś inne pomysły na oświadczyny na wakacjach, bez wzbudzania zainteresowania tłumów? Jak mówiłem, różowa jest spokojną osobą i na pewno show nie wchodzi w grę.

#pytanie #zwiazki #oswiadczyny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 13
  • Odpowiedz
z perspektywy 8 letniego związku w tym 4 letniego małżeństwa


@w_szafa: Bo przez 4 lata związku nie zdradzała niepokojących objawów, a po ślubie magicznie przetransformowała się w heterę?;)
  • Odpowiedz
@rdza: Nie, przez 7 lat było spoko, w tym 3 małżeństwa, właściwie wzięło jej i #!$%@?ło kompletnie znienacka (w ciągu może max 2-3 miesięcy).

Małżeństwo nic nie zmieniło poza zbędnym wydatkiem na śłub i teraz kolejnym na koszty rozwodu. Szczęście jedynie że nie kupiliśmy jeszcze chaty i nie mamy dzieci, ale nie wszyscy będą tak sczęśliwi.
  • Odpowiedz
właściwie wzięło jej i #!$%@?ło kompletnie znienacka


@w_szafa: Wiesz, stara prawda mówi, że nie ma dymu (sic!) bez ognia. Ludziom nie odbija nagle tak po prostu. To, że u Ciebie coś nie zagrało na tyle, że jej #!$%@?ło, i to #!$%@?ło na tyle, że nie chcieliście lub nie mogliście naprawiać związku, nie oznacza, że u każdego będzie tak samo.

  • Odpowiedz
@rdza: Nie twierdzę że u każdego będzie tak samo.

Oczywiście że dym był mniejszy lub wiekszy, zawsze jest, ale wydawało by sie że jest daleka droga od sprzeczki pod tytułem na co idziemy do kina w weekend - do dawania dupy obcemu facetowi na tylnym siedzeniu samochodu na parkingu w centrum handlowym. No cóż, jak widac dla niektórych wcale nie taka daleka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nad morzem jest tez mnostwo do zwiedzania, nie trzeba tylko lazic po plazy.
Nie wiem, gdzie planujecie konkretnie, ale szeroki wybor.
Zamki, lasy na spacery, klif w Gdyni, nawet na szczycie jakiejs wiezy widokowej po przejsciu miliarda schodow. Albo na punkcie widokowym, tez tego sporo tam :)

Od biedy mozesz kupic muszelki - sa takie jeszcze złozone i tam jakos upchac pierscionek, a potem, ze niby znajdziecie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy gdzie nad to morze jedziecie- nad polskim to trochę lipa, bo wieczorem na plaży pełno mirków. ja się oświadczałem na plaży w Turcji o zachodzie słońca. trochę bałem się, że znajdzie pierścionek w walizce, ale udało się i trzeciego dnia powiedziałem, że pójdziemy sobie porobić ładne zdjęcia na plażę wieczorem (kupiłem w polsce statyw) dzień wcześniej zaproponowałem spacer, żeby ogarnąć ile jest ludzi przy zachodzie i wgl jak to
  • Odpowiedz
od sprzeczki pod tytułem na co idziemy do kina w weekend - do dawania dupy obcemu facetowi


@w_szafa: Hmmm... Pozostaje mi tylko współczuć takiego obrotu spraw. Choć cokolwiek sprawiło, że Cię zdradziła, pewnie nie miało wielkiego związku ze ślubem.
  • Odpowiedz
@rdza: już pisałem że nie miało. IMHO ślub nic nie zmienia, poza komplikowaniem potencjalnego rozstania. Kto ma zdradzic i tak zdradzi, kto ma pozostac wierny, wierny pozostanie, ze ślubem czy bez.
  • Odpowiedz
Imo pomysł ze wschodem słońca to jest to -bedzie romantycznie, ale bez pompy i mnóstwa ludzi. Przed Tobą tylko zadanie, żeby wywlec różową z łóżka o 4 nad ranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zaproponuj wyjście na plażę żeby zobaczyć wschód słońca. Ludzi nie powinno być dużo, a klimat będzie świetny. Powodzenia!
  • Odpowiedz