Wpis z mikrobloga

Mirki wiem że temat wałkowany wiele razy i nie tylko tutaj,ale jednak zapytam jeszcze raz,chodzi mi mianowicie o #opony bieżnikowanie,wiele ludzi ma o nich niezbyt pochlebne opinie,bo się rozklejaja,bo szumią,bo to bo tamto,znalazłem taką randomowa aukcje no i na takie opony dają aż 5 lat gwarancji,komplet 4szt na felgi 16 kosztuje 400zl,no to przecież jakby się tak yebały te opony to nikt by tyle gwarancji nie dawał,rozumiem że jak się będzie palić nimi gumę to takie rozklejenie może się zdarzyć,ale jak się normalnie jeździ?Hmm?Używa ktoś z was takich opon? #motoryzacja #samochody #technologia #carboners
atrax15 - Mirki wiem że temat wałkowany wiele razy i nie tylko tutaj,ale jednak zapyt...

źródło: comment_u5pDKe7cMf0qHm1NR2Qyq505XPfKRFph.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atrax15 sporo kasy będzie jak trzeba będzie naprawić samochód, bo nie wyhamujesz na mokrym.
W tym AutoSwiecie jest test 52opon. Tylko 22 załapaly się na dalsze testy, bo reszta nie potrafiła wyhamowac samochodu ani na suchym, ani na mokrym. Nowe opony znanych producentów, pomyśl co jest z nadlewkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@atrax15: ja mam tylko małe pytanie - czy to, że jest nowoczesny wzór bieżnika przekonuje Cię do tego, że będą skutecznie odprowadzać wodę i dobrze się prowadzić w ciasnych zakrętach?
Bo mnie niekoniecznie.
Do tej pory kupowałem używane opony. W tym miesiącu dołożyłem 1,5x tyle i kupiłem 4 nowe ze średnio-wysokiej półki - znajdują się na podium listy, którą Mirek wrzucił jeden komentarz nad moim. I polecam bardzo. Zero problemów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kipowrot
@WatchYourBack ludzie przecież napisałem wcześniej że temat mnie już nie interesuje głównie chodziło mi o tą gwarancję i zawsze nie mialem zaufania do tych nalewek,kumpel miał to na zimę w astrze 2 1.6,w sumie nie narzekał ale żeby zachwalał to też nie zachwalał
  • Odpowiedz
@kipowrot: o widzisz, coś takiego potrzebowałem... a jesteś w stanie zrobić jeszcze raz fotkę pierwszej strony podsumowania? Bo trochę poruszona jest i ciężko się czyta :(
  • Odpowiedz
@kipowrot: to LEAO to mnie zaskoczylo totalnie. Opona budzetowa, polowe tansza od wszystkich innych a takie wyniki w testach. Ciekawe jak z innymi rozmiarami ;)
  • Odpowiedz
@Sharan mnie też, chociaż wybrałem ostatecznie Sport Maxxy RT2.
Test pewnie też w jakimś stopniu stronniczy na Conti i Dunlopy, jednak jakoś trzeba opony wybrać. Testy hamowania mam nadzieje, że prawdziwe.
  • Odpowiedz
@kipowrot: krotkie te przebiegi cos w tym rozmiarze. My w nowej Vitarze na Conti zrobilismy 88 tysiecy od nowosci i dopiero byly łyse.
Dunlopa teraz mam na Sharanie ale nie robie takich przebiegow wiec sie predzej zestarzeja niz zjadą.
  • Odpowiedz
@Sharan to pomiar na sztucznych 4kkm i pomnozony do ogranicznika. Mnie tam ścieralnosc nie interesuje specjalnie, ważne, żeby bylo cicho i dobra trakcja przy wysokich prędkościach.
  • Odpowiedz