Wpis z mikrobloga

Mirki wiem że temat wałkowany wiele razy i nie tylko tutaj,ale jednak zapytam jeszcze raz,chodzi mi mianowicie o #opony bieżnikowanie,wiele ludzi ma o nich niezbyt pochlebne opinie,bo się rozklejaja,bo szumią,bo to bo tamto,znalazłem taką randomowa aukcje no i na takie opony dają aż 5 lat gwarancji,komplet 4szt na felgi 16 kosztuje 400zl,no to przecież jakby się tak yebały te opony to nikt by tyle gwarancji nie dawał,rozumiem że jak się będzie palić nimi gumę to takie rozklejenie może się zdarzyć,ale jak się normalnie jeździ?Hmm?Używa ktoś z was takich opon? #motoryzacja #samochody #technologia #carboners
atrax15 - Mirki wiem że temat wałkowany wiele razy i nie tylko tutaj,ale jednak zapyt...

źródło: comment_u5pDKe7cMf0qHm1NR2Qyq505XPfKRFph.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
I masz Dunlop SP Blue Response na przykład


@kipowrot: Dokładnie takie nabyłem i założyłem w sobotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest jakiś powód dla którego nie ma ich w tym rankingu? Wiem, że w testach wypadały świetnie.
  • Odpowiedz
@Iudex: Jest jeden kluczowy powód, to był test opon Premium. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sport Maxx to ich model Premium teraz.
Mojemu dziadkowi do Octavii (195/65/R15) też zakupiłem właśnie te Dunlop Blue, bo są najlepsze w cenie ~200zł/szt.
  • Odpowiedz