Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lvl 25 i chyba jak na obecne czasy jestem staroświecka i czeka mnie życie w samotności, dlaczego? Bo każdy facet, z którym piszę lub zaczynam się chociażby spotykać, wymaga seksu...
Z jednym pisałam, wydawał się naprawdę spoko facetem, ułożonym, cholernie inteligentnym itd, nagle po zamydleniu mi oczu pięknymi poglądami itd, zaczął rzucać tekstami, że mogłabym mu chociaż wysłać zdjęcie swojego tyłka. Takie lub podobne wiadomości dostawałam praktycznie codziennie, a czemu? Bo jest trochę tych lasek, które na tych portalach mają w swoich galeriach zdjęcia, których ja w życiu bym nie wrzuciła na swój profil.
Serio wolę chyba być sama całe życie...

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 102
  • Odpowiedz
OP: @Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa to dziwne bo ja chce mieć dobrego faceta nie po to żeby szpanować, a tylko i wyłącznie po to żeby ułożyć sobie w końcu z kimś życie. Nigdy do żadnego faceta nie powiedziałam, że był za dobry, bo to ja zawsze byłam porzucana. Ciężko uwierzyć no nie? Ciężko do niektórych dochodzi w obecnych czasach, że ktoś zwyczajnie chce sobie poukładać życie, stworzyć z kimś udany związek i założyć rodzinę.
  • Odpowiedz
AnalnyDrań: To bądź sama, zasrany płatek śniegu i księżniczka xD. Możesz również omijać takich kawalerów i szukać kogoś normalnego.
Też mam 25 lvl, nie wyciągam zdjęć tyłków od lasek, a jak jakaś mi nie odpowiada to szukam innej, normalnej. Nie potrzebuję do tego wielokropków i udawania jakieś specjalnej wyjątkowości. Pewnie mijasz masę ciekawych facetów i możliwe, że w końcu trafisz na kogoś ciekawego.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
RzeczywistyRogal: @AnonimoweMirkoWyznania: Trafiasz na złych facetów po prostu. Wśród swoich kolegów mam cały przekrój mężczyzn, od alfa-ruchaczy, którzy olewają dziewczynę, jeśli nie było bzykane po 3-4 spotkaniu... przez umiarkowanych facetów, tzn. takich którzy na pierwszym miejscu stawiają związek, a seks nie jest najważniejszy (i dopiero po kilku miesiącach związku)... po "radykalnych" katolików, którzy planują czekać z seksem do ślubu.

Sam znajduję się w ostatniej grupie. Moim zdaniem dużo łatwiej jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania hej, z jednej strony masz trochę złe podejście. Internetowe portale randkowe to inkubator patologii. Wielu facetów nawet nie uważa tindera za apke randkowa tylko za folder z darmowymi prostytutkami. A dziewczyny same się do tego przykładają ;) Jednak myślę, że 10% ludzi obojga płci jest tam w porządku i po prostu musisz się przekopać przez resztę.

A z drugiej strony możesz sobie takiego faceta przecież naprostowac. Zapytaj go, czy jakbyście się
  • Odpowiedz
właśnie widzę po innych komentarzach, że zrozumienia to tu raczej nie znajdę, dlatego nawet nie mam zamiaru tracić czasu na odpowiadanie im.


@AnonimoweMirkoWyznania: a to #!$%@?, po kij tu placzesz w klawiature i piszczysz na poziomie bajtowo-#!$%@?, skoro nie zamierzasz nawet sprobowac odpowiedziec na fale krytyki. Hurr durr potrafie wiele zrobic, mam samochod, niczego nie oczekuje... bueueueueue pisalam z inteligetnym facetem a on chce moje zdjecia.
Taguj nastepnym razem ##!$%@? bedzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zyjemy w takich czasach, że obawiam się, że ludzie którzy myślą podobnie do ciebie, to są już tylko ludzie wierzący, więc szukalbym ich na twoim miejscu we wspólnotach religijnych (oaza, odnowa w duchu świętym, katolickie stowarzyszenie młodzieży itd). Biorąc pod uwagę twój wiek, musisz poszukać gdzieś w starszych grupach (czyli oaza studencka np., jakiś chór młodzieżowy, odnowa będzie pewnie miała przekrój, często takie grupy są w większych miastach przy zakonach).
  • Odpowiedz
Bo każdy facet, z którym piszę lub zaczynam się chociażby spotykać, wymaga seksu...


mam świadomość, że Polska jest nadal bardzo pruderyjnym krajem (ale się to zmienia) gdzie chodzenie na 3 randce do łóżka to "puszczanie się", na szczęście nie wszyscy tak myślą

szukaj na forach katolickich w zakładce "jestem dziewicą i jestem z tego dumna"

@AnonimoweMirkoWyznania:
  • Odpowiedz
OP: @etimeel Jestem niewierząca.
@maddict Zdjęcie twarzy i kawałka tułowia w koszuli bez dekoltu, to według Ciebie wyzywające zdjęcia ? Nie pisałabym tego postu gdybym serio miała takie zdjęcia, ale ja nawet na co dzień się tak nie ubieram bo to nie mój styl i tyle.
@nika_blue W tym problem, że poza portalami nie poznam żadnego faceta, żyje na tym świecie 25 lat i ani razu żaden do mnie nie podszedł,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nastąpiło zezwierzecenie naszych czasów. Jeśli nie zamieścisz kawałka dupska to mało kto się tobą zainteresuje. Na twoje miejsce miejsc pełno innych loszek. Facet chce cie tylko przerznac proste, co ty myślisz że chce z tobą stały związek jeśli mowi o zdjęciu dupy do fapu?
  • Odpowiedz
Myślę, że on założył, że skoro jesteś na takim portalu, to dostosujesz się do ,,reguł''


@Sagez: a czemu miał zakładać inaczej? Przecież szukanie prawdziwie romantycznej miłości i braterstwa dusz na portalach randkowych, to jak szukanie miodu w dupie.
  • Odpowiedz