Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lvl 25 i chyba jak na obecne czasy jestem staroświecka i czeka mnie życie w samotności, dlaczego? Bo każdy facet, z którym piszę lub zaczynam się chociażby spotykać, wymaga seksu...
Z jednym pisałam, wydawał się naprawdę spoko facetem, ułożonym, cholernie inteligentnym itd, nagle po zamydleniu mi oczu pięknymi poglądami itd, zaczął rzucać tekstami, że mogłabym mu chociaż wysłać zdjęcie swojego tyłka. Takie lub podobne wiadomości dostawałam praktycznie codziennie, a czemu? Bo jest trochę tych lasek, które na tych portalach mają w swoich galeriach zdjęcia, których ja w życiu bym nie wrzuciła na swój profil.
Serio wolę chyba być sama całe życie...

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 102
MętnyMirek: Też mam 25 lat. Ty pewnie masz i tak lepiej, ja się pogodziłem że bedę sam. Zależy mi na bliskiej osoby, przebywaniu razem, życiu razem ale po prostu jestem brzydki - mimo że teraz zakładam aparat na zęby, jestem szczupły i dbam o siebie. Nie zależy mi na seksie, zaliczaniu, tylko aby mieć kogoś, być ze sobą i wspólnie spędzić życie. Ale jak pisałem jestem albo za brzydki albo w
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma się co martwić. Każda osoba jest wypadkową jej poglądów i zachowań w różnorakich sytuacjach. I chyba nigdy nie będzie tak, że każdy będzie Ci zawsze pasował w stu procentach - zawsze się znajdzie gdzieś jakaś drobna wada. Musisz być cierpliwa, bo niewiele możesz z tym zrobić. Bardzo niewiele. Właściwie jedyne co możesz, to wysłać mi zdjęcie swojego tyłka.