Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lvl 25 i chyba jak na obecne czasy jestem staroświecka i czeka mnie życie w samotności, dlaczego? Bo każdy facet, z którym piszę lub zaczynam się chociażby spotykać, wymaga seksu...
Z jednym pisałam, wydawał się naprawdę spoko facetem, ułożonym, cholernie inteligentnym itd, nagle po zamydleniu mi oczu pięknymi poglądami itd, zaczął rzucać tekstami, że mogłabym mu chociaż wysłać zdjęcie swojego tyłka. Takie lub podobne wiadomości dostawałam praktycznie codziennie, a czemu? Bo jest trochę tych lasek, które na tych portalach mają w swoich galeriach zdjęcia, których ja w życiu bym nie wrzuciła na swój profil.
Serio wolę chyba być sama całe życie...

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 102
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przy takim podejściu jest pewien problem - oksytocyna, a konkretniej to jej brak. Jest to hormon odpowiedzialny za wiązanie się w pary, a wydziela się po stosunku płciowym. Działa to dla obu płci. Nie ma seksu - nie ma oksytocyny - nie ma "chemii" wiążącej w pary - szukanie nowego bolca/pieroga.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu pogódź się z tym, że znalezienie drugiej połówki to nie jest prosta sprawa, nigdy nie była. Trzeba być cierpliwym, nic na to nie poradzisz. Nie przejmuj się opinią innych, ważne to znaleźć osobę, którą akceptujesz i ona akceptuje Ciebie. Uleganie presji to najgorsze co można zrobić. Życzę cierpliwości, wytrwałości i powodzenia.
  • Odpowiedz
No tak, facet ma #!$%@?ć na babę, donosić jej, usługiwać, dawać pieniądze, a ona moooooooooooże raz na jakiś czas w nagrodę da mu dupy, ale tylko na 2minuty, bo ją głowa rozboli.


@Yolocaust: O #!$%@? XDD tak wg Ciebie działają związki? :D
  • Odpowiedz
OP: @Sagez Dzięki Ci za Twój komentarz, właśnie widzę po innych komentarzach, że zrozumienia to tu raczej nie znajdę, dlatego nawet nie mam zamiaru tracić czasu na odpowiadanie im... Dla takich dziewczyn jak ja to jest cholernie przykre, że w obecnych czasach skromność jest wyśmiewana i od każdej kobiety żąda się tylko jednej rzeczy.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OP: @Yolocaust W którym miejscu napisałam, że oczekuję, że ktoś będzie na mnie #!$%@?ł, donosił mi, usługiwał i dawał pieniądze? Sama pracuje, mam własny samochód, sama potrafię zrobić wiele rzeczy, których niektórzy faceci nawet nie potrafią zrobić w domu. Ja chce w końcu mieć dobry związek oparty na wzajemnym szacunku, zaufaniu, trosce itd. A nie oparty tylko na seksie i dawaniu dupy, a jeśli koleś jeszcze nawet się ze mną nie
  • Odpowiedz
MocnyProgramista: Na jedną dziewczynę o poglądach OP-ki przypada 10 dziewczyn, które jednak oczekują seksu od mężczyzny. Na jednego faceta, ktory nie chce seksu http://wykop.pl/wpis/22950607 przypada 50, którzy jednak chcą. Strzelam oczywiście, bo nie wiem, jakie są proporcje. Pomijając jednak te liczby... Zmierzam do tego, że OP-ka znajdzie w końcu takiego, z którym będą tworzyć szczęśliwe białe małżeństwo.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz