Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lvl 25 i chyba jak na obecne czasy jestem staroświecka i czeka mnie życie w samotności, dlaczego? Bo każdy facet, z którym piszę lub zaczynam się chociażby spotykać, wymaga seksu...
Z jednym pisałam, wydawał się naprawdę spoko facetem, ułożonym, cholernie inteligentnym itd, nagle po zamydleniu mi oczu pięknymi poglądami itd, zaczął rzucać tekstami, że mogłabym mu chociaż wysłać zdjęcie swojego tyłka. Takie lub podobne wiadomości dostawałam praktycznie codziennie, a czemu? Bo jest trochę tych lasek, które na tych portalach mają w swoich galeriach zdjęcia, których ja w życiu bym nie wrzuciła na swój profil.
Serio wolę chyba być sama całe życie...

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się, masz całkiem normalne poglądy - co prawda obecnie trochę nietypowe na obecne czasy, ale nie jesteś jedyna która ma takie podejście.
Jeśli szukasz kogoś w internecie to odpuść wszelkie badoo, tindery i inne takie bo tak prędzej raka dostaniesz niż znajdziesz kogoś podobnego do siebie, lepiej zainteresuj się innymi portalami w stylu edarling czy coś takiego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania z tym zdjęciem tyłka to też jest mały test. Po to sluzy profil w internecie zeby zweryfikować potencjalnego partnera maksymalnie na ile to mozliwe minimalnym nakladem zaangażowania. Niestety czesto fotki umieszczane są takie, aby ukryc wiele niedoskonałości, a facet jak wiadomo lubi "patrzeć". Jak zbierze maksimum informacji juz na wstępie to po ich werfyfikacji moze uznać czy warto angazowac sie w spotkanie, randke itp. Uważam, ze warto wpisywac maksymalnie duzo
  • Odpowiedz
Pseudoanonim: OPko, czy możesz powiedzieć w ilu związkach byłaś,a tym samym, ilu miałaś partnerów?
Twój sposób opisywania siebie przypomina mi kogoś, kogo kiedyś spotkałem. Wprawdzie dziewczyna miała już prawie 30 lat, również czuła, że nie pasuje do tego puszczającego się świata, a do seksu potrzeba więzi ale jak się potem okazało blisko osiem razy tę 'więź' poczuła. Czy to dużo? Myślę, że jak na dzisiejsze czasy niekoniecznie ale jak na kogoś
  • Odpowiedz
OP: Temat uważam za zamknięty, nie mam zamiaru czytać dalej wszelakich wyzwisk na swój temat od ludzi, którzy na dobrą sprawę mnie nie znają. Ja nikogo z Was nie obrażałam, za to Wasze teksty są poniżej normalnego poziomu. Głupia byłam, że pomyślałam, że może faktycznie z kimś tutaj będę mogła normalnie pogadać o swojej sytuacji. Gdzie tam, w tych czasach dawanie dupy na pierwszym spotkaniu jak widać rządzi...
Pewnie, wszystko to moja wina bo najwidoczniej jestem #!$%@?, a to, że na każdym kroku każdy facet pisze tylko o seksie jest spoko, widocznie szacunek mają tylko te, które od razu rozszerzają nogi. A to, że mam wiele zainteresowań, rozmowy z każdym się kleją, zawsze chodzę uśmiechnięta i wesoła, mam swoje zasady i poglądy na różne tematy, to nic, bo przecież nie pokazuje dupy i cycków.

Dziękuję tym osobom, które faktycznie mnie zrozumiały i wsparły, przywracacie mi wiarę w to, że na tym portalu są jeszcze normalni ludzie, z którymi można normalnie pogadać.

@anonim1133: @Saganis: @supertomek: @PanKracy582: @barani_leb: @enslavedeagle: @Sagez: @patrickwro: @Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: @yasiekk: @dyzmacom: @Vasili25: @Yolocaust: @frytex2: @WilkZWallStreet: @Kolmetoista:
  • Odpowiedz
@zarowka12 jak może być wszystko w porządku skoro OP nie akceptuje fundamentalnego ludzkiego faktu, że natura obdażyła facetów w testosteronem? To jest mniejsza lub wieksza anonalia biochemiczna w jej mózgu. Tak działa ten świat, a jak chce partnera, który nie bedzie jej porządał cieleśnie to niech sobie znajdzie jakiegos geja-przyjaciela, albo nie wiem, eunucha. Przynajmniej atencja na wypoku sie zgadza...
  • Odpowiedz
@Kukeiro: przecież ona rozumie jak działa pociąg i nie szuka faceta bez niego. Czy tak trudno zrozumieć, że swój popęd należy kontrolować, szczególnie jak chce się stworzyć trwały związek? Że laska nie ma żadnych dziwnych czy nienaturalnych oczekiwań?
  • Odpowiedz
@zombiag: nic o trzeciej randce nie mówiłam. Czyli co, to że ktoś chce z seksem poczekać aż kogoś lepiej pozna (NIE do ślubu) to jest wg ciebie wada, zacofanie i "kupczenie waginą"?
Litości.
  • Odpowiedz