Wpis z mikrobloga

@galaxie500 to po co ustawiasz taki zasięg? Dla atencji?

Za 300 km zapłacisz ze 100-150 ziko zależnie ile fura pali. Wydasz też sporo na randkę. A i tak jaka pewnośc że zaruchasz?

Roxa wyjdzie podobnie a zaruchasz na 100%( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Esubane: mam ustawione 70 kilometrów, ale tinder wie lepiej.

Nie chce (tylko) zaciupciac, chce miłości xD

Btw, nawet nie wiem czy roxy obsługują dziewczyny, nie żebym chciała sie dowiedzieć jakoś specjalnie xD
  • Odpowiedz
@galaxie500 dla mnie nawet 50 km to za dużo na związek. Związek trzeba budować, poznawać się. Zwłaszcza na początku.

Widząc się tylko weekendami będziemy zawsze udawać kogoś innego. A potem okaże się że to jest jakaś totalnie inna osoba, np chodzi co niedziela do kościółka co nie jest w ogóle twoja bajka. Ile będziesz tak udawać, chcesz 30 lat #!$%@? do kościółka mimo że zdecydowanie nie chcesz?

Przy bliskiej mi osobie
  • Odpowiedz
@galaxie500: Kiedyś jeździłem przez kilka miesięcy do panny podobnie daleko, pociągiem przez 4h, ale wcześniej było mnóstwo pisania i po prostu nie mogliśmy się doczekać spotkania w cztery oczy. Z loszką poznaną na tinder nie wróżę takiego połączenia emocjonalnego. Ale jak dostaniesz od niej inne zdjęcia (upewnisz się że nie ściemnia) i się zapoznasz to jasne że jedź! Większość mężczyzn przez całe życie nie stuknie dziesiątki bez sponsoringu albo hektolitrów
  • Odpowiedz
@Esubane: problem polega na tym, ze przeciętny hetero ma ogromny wybór partnerek, zawsze i wszędzie, i moze wybrzydzać nawet mieszkając na wiosce. Ja tego komfortu nie mam, bo w moim mieście mieszka z 5 lesbijek, z których jedna to ja, druga to moja była, trzeciej nie lubię a czwarta i piąta są ze sobą w związku. Wiec zwiększenie zasięgu jest tu jedyna opcja by znaleźć kogokolwiek.
  • Odpowiedz
@galaxie500 no z tym to faktycznie słabo ale z drugiej strony jak wybór jest ograniczony to też tym ludziom tak palma nie #!$%@? i nie mają jakichś absurdalnych wymagań z powodu nadmiaru atencji.

U hetero to te loszki powyżej 8/10 są tak oblegane że naprawdę ciężko się do takiej przebić. Na tinderze takie mają 1000 par, match rate 90% i codziennie masę wiadomości od napalonych mirkow.

Po prostu fizycznie się nie
  • Odpowiedz