Wpis z mikrobloga

Uwaga! Robię wyjątkowe #rozdajo dla każdego fana #testoviron

Chcę przekazać jednemu z Was obraz na płótnie, który wydrukowałem jakiś czas temu. Posiadacz tego obrazu zostanie obdarzony wyjątkową aurą bogactwa przez propagatora idei wyżywizmu, wielkiego człowieka, który nigdy nie miał lepszego brzucha.

W jaki sposób wybiorę zwycięzcę?


Musicie mnie przekonać, dlaczego to Ty powinieneś otrzymać ten dar. W jaki sposób to zrobicie? Nie obchodzi mnie to, liczę na Waszą inwencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwycięzca nie poniesie żadnych kosztów, obraz wyślę maksymalnie do piątku.

M.....s - Uwaga! Robię wyjątkowe #rozdajo dla każdego fana #testoviron

Chcę przeka...

źródło: comment_7vpCyBnRKh0a4uMGEN0QEeg3I8mkwuUy.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@MrPickles:
To był rok 2003 albo 2004, z ojcem wybraliśmy się na wycieczkę do Sopotu.
Ojciec #!$%@?ł coś o jedynym takim koncercie, a #!$%@? wie go o co mu chodziło. Przecież w Polsce wybrzmiewa tylko ból polskich dup jak przyjechaliśmy BMW M3 rocznik 2009. Melodia niesamowita, aż chce się tańczyć i jeździć na tych garbach. Ale nie ważne.
Pojechaliśmy z mame Agnieszką, kolegą taty z siłowni i Mokebe. Mokebe dobra mordka, czarny a w dodatku ma na imię Mokebe. Mame trochę narzekała że w Polsce jak w chlewie obsranym gównem i kozaki ubrudzi. Ale #!$%@?, zapłacone.
Byliśmy już w Sopocie, pogoda #!$%@? #!$%@? że ja nawet nie.
Myślałem że #!$%@? jest u nas w Detroit, ja #!$%@?. W Sopocie było jakby ktoś na środku ulicy w Detroit się zesrał, wytarzał w tym gównie i obrzygał
  • Odpowiedz
@MrPickles: To obraz Jojne Zimmermana, mojego dziadka. Oddaj mi go, bo zachowujesz się jak hiena. Podczas gdy mój przodek po nocach ćwiczył na siłowni i jadł cottage cheese i kuantalupę, Ty mogłeś co najwyżej malować jego idealną sylwetkę, jego brzuch, którego nigdy nie miał lepszego. Oddaj mi ten obraz zanim wielka siła Izraela sama się o niego upomni.

  • Odpowiedz
@MrPickles: proszę mnie poczęstować chociaż wiem że dla Pana to , a jestem zwykłym #!$%@? Polakiem robakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jestem horom curkom i leze w szpitalu i od zawsze marzyłam o obrazie mojego idola - Testo geniusz , filantrop , wizjoner .
  • Odpowiedz
@MrPickles: Dziwne, wydaje mi się,że gdzieś widziałem już ta postać. Co prawda na tym obrazie wygląda trochę inaczej, ale najpierw chciałbym ci przybliżyć swoją historię. Urodziłem się jako prawowity Polak z obywatelstwem ,lecz moja matka pochodziła z Ukrainy. Ojca nigdy nie poznałem, podobno magicznie się rozpłynął po moich narodzinach, jako dziecko słyszałem że był czarodziejem.
Mama była najlepsza sprzątaczka, dlatego często dostawała od szefowej bułki, wiec ja miałem co jeść. Miałem kolegę, miał na imię Witalij Lukiernikow, jego ojciec był szychą pochodząca z żydowskiego rodu, miał złote monety i sad pomarańczowy w Kirgistanie, dlatego zawsze gdy ja jadłem bułki, on opychał się słodyczami, przez co miał zawsze pulchną buzię i ogólnie był gruby.
Niestety potem przyszedł ponury czas obowiązku szkolnego, dlatego moja mama Ukrainka nie mogła mnie zostawiać w domu i uczyć sekretnych technik czyszczenia rogów, albo też zamiatania na połysk.
Podobno gdzieś na świecie istnieje taka miotła, której pierwsze przejechanie pucuje podłogę na błysk - tak,ze można się na nią położyć w białej koszulce i nie będzie widać śladów, oraz szufelka która zgarnia wszystko za pierwszym razem...
Tak, moja mama opowiadała mi takie bajki. W pierwszej klasie podstawówki Witalij pochwalił mi się, ze on ma cala półkę z bajkami , a codziennie nowa niania opowiadała mu je na dobranoc, a ponadto ma też kilka szczerozłotych medali we #!$%@? czekolady na czas.
Zapytasz pewnie - skąd u licha taki biedaczyna jak ja poznał samego syna wielkiego Lukiernikowa, właściciela plantacji pomarańczy? Otóż dzieciaki tez go nie lubiły z racji tego że był gruby, i zawsze na wuefie dobiegał ostatni, wyzywali go od pączków i spaślaków, lecz mi się zrobiło go żal, toteż podszedłem do niego na przerwie
januszhajsow - @MrPickles: Dziwne, wydaje mi się,że gdzieś widziałem już ta postać. C...

źródło: comment_hdkZ2RuUa3LM6lb7EgQKg07ZwsTXtuwN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz