Wpis z mikrobloga

Uwaga! Robię wyjątkowe #rozdajo dla każdego fana #testoviron

Chcę przekazać jednemu z Was obraz na płótnie, który wydrukowałem jakiś czas temu. Posiadacz tego obrazu zostanie obdarzony wyjątkową aurą bogactwa przez propagatora idei wyżywizmu, wielkiego człowieka, który nigdy nie miał lepszego brzucha.

W jaki sposób wybiorę zwycięzcę?


Musicie mnie przekonać, dlaczego to Ty powinieneś otrzymać ten dar. W jaki sposób to zrobicie? Nie obchodzi mnie to, liczę na Waszą inwencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwycięzca nie poniesie żadnych kosztów, obraz wyślę maksymalnie do piątku.

M.....s - Uwaga! Robię wyjątkowe #rozdajo dla każdego fana #testoviron

Chcę przeka...

źródło: comment_7vpCyBnRKh0a4uMGEN0QEeg3I8mkwuUy.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@MrPickles: Nie będę się poniżał i się prosił jak jakiś Polak. Mógłbym sobie 10 takich wydrukować! Gdyby jakiemuś jankesowi tak powiedziano, to byś tylko w ryj dostał, Polaku. Maaatko jaki ja jestem bogaty!
  • Odpowiedz
@MrPickles piękny obraz, powieszę obok kalendarza z naszym równie pięknym miłośnikiem niedozwolonej miłości i kremówek. Mając Testo na ścianie nad łóżkiem powinienem znaleźć motywację do napisania mojej magisterski ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@MrPickles gacie Calvina Kleina, pomarańcze, rolexy już na niego czekają, nie bądź szczurem Polakiem, wyślij to mi, a nie jakiejś #!$%@? Ewelinie
  • Odpowiedz
Wreszcie miałabym namacalny obraz Taty :c jestem jego horom curkom, mam na imię Ewelina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrPickles: Dopraszać się nie będę jak te robaki, cebulaki co by wszystko za darmo chciały. Proszę cię tylko żeby nie dawać tego żadnemu żebrakowi bo była by to obraza dla testa. Daj to komuś kto pojmuje ideę bogactwa i dobrobytu.

  • Odpowiedz