Wpis z mikrobloga

Uwaga! Robię wyjątkowe #rozdajo dla każdego fana #testoviron

Chcę przekazać jednemu z Was obraz na płótnie, który wydrukowałem jakiś czas temu. Posiadacz tego obrazu zostanie obdarzony wyjątkową aurą bogactwa przez propagatora idei wyżywizmu, wielkiego człowieka, który nigdy nie miał lepszego brzucha.

W jaki sposób wybiorę zwycięzcę?


Musicie mnie przekonać, dlaczego to Ty powinieneś otrzymać ten dar. W jaki sposób to zrobicie? Nie obchodzi mnie to, liczę na Waszą inwencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwycięzca nie poniesie żadnych kosztów, obraz wyślę maksymalnie do piątku.

Pobierz
źródło: comment_7vpCyBnRKh0a4uMGEN0QEeg3I8mkwuUy.jpg
  • 115
@MrPickles: W NORMALNYM CYWILIZOWANYM KRAJU JAK ZAPLUSUJESZ ROZDAJO NORMALNEGO UŻYTKOWNIKA I CIERPLIWIE CZEKASZ, TAK DŁUGO AŻ ON ZAUWAŻY ŻE CI ZALEŻY, TO ALBO SIĘ DO CIEBIE TEN CZŁOWIEK UŚMIECHNIE, ALBO PODEJDZIE UŚMIECHNIĘTY I SIĘ SPYTA" CZY TO PRZYPADKIEM TY POWINIENEŚ WYGRAĆ KSIENCIUNIU?".

A W POLSCE, JA #!$%@?, W POLSCE JAK W LESIE #!$%@?, NIE W POLSCE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM #!$%@?. ZAPLUSUJESZ TAKI WPIS POLAKA ROBAKA TO JAK ZAUWAŻY ŻE
@MrPickles: Mój kumpel ma urodziny za niedługo. Ma już rolexy, umie całkować, ale Testo na ścianie nie ma. Powinieneś mu go wysłać, nie mi - bo takiej żebrzącej polskiej #!$%@? co żebra pod #rozdajo to nawet pomarańczy nie warto wysyłać.
@MrPickles: Jestem polakiem-robakiem i staram się czerpać z nauk Testo i wdrażać je w życie, aby stać się czymś na podobieństwo człowieka. Wierzę że kiedyś obudzę się w normalnym cywilizowanym kraju, w wielkim domu i z dumą spojrzę w lustro, mówiąc "Tak, udało mi się, w końcu coś osiągnąłem i jestem kimś"
Codziennie modlę się do Testovirona o powrót z nowym boskim przesłaniem i pomocą w realizacji planu.
Jutub zastąpił mi
@MrPickles: od dłuższego czasu przymierzam się do kupna obrazu, bo na mojej ścianie jak na razie straszy straszna pustka. Niby chciałem sobie jebnąć takiego jelonka w lesie, ale Testo > Jelonek i ten wyjątkowy człowiek jak będzie na mnie codziennie spoglądał to nie będę w stanie niczego #!$%@?ć w obawie przed zbeszczeszczeniem jego dorobku. Bohater jakiego mieliśmy, ale na niego nie zasługiwaliśmy, a który nadszedł za wcześnie byśmy mogli pojąć jego