Wpis z mikrobloga

Uwaga! Robię wyjątkowe #rozdajo dla każdego fana #testoviron

Chcę przekazać jednemu z Was obraz na płótnie, który wydrukowałem jakiś czas temu. Posiadacz tego obrazu zostanie obdarzony wyjątkową aurą bogactwa przez propagatora idei wyżywizmu, wielkiego człowieka, który nigdy nie miał lepszego brzucha.

W jaki sposób wybiorę zwycięzcę?


Musicie mnie przekonać, dlaczego to Ty powinieneś otrzymać ten dar. W jaki sposób to zrobicie? Nie obchodzi mnie to, liczę na Waszą inwencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwycięzca nie poniesie żadnych kosztów, obraz wyślę maksymalnie do piątku.

M.....s - Uwaga! Robię wyjątkowe #rozdajo dla każdego fana #testoviron

Chcę przeka...

źródło: comment_7vpCyBnRKh0a4uMGEN0QEeg3I8mkwuUy.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@MrPickles:
Dlaczego ja?
Jestem fanatykiem Testoviriona jak fanatyk wędkarstwa. Mam jego wszystkie utwóry, znam wszystkie filmiki.
https://www.youtube.com/watch?v=XfMND1ZMdqw
Moim budzikiem jest 10h testovirion mix - dzięki czemu budzę się zawsze wypoczęty!
Poza tym w mojej własnej ciasnej #!$%@? obraz byłby jak znalazł do kompozycji khalaluchów, wisiałby zaraz obok pisma od prokuratora generalnego.
Ewelina by mogła mi tylko pozazdrościć, a od Billiego menagera otrzymałbym karnet na siłownie i komplet ręczników ! #pdk
Jako
  • Odpowiedz
@MrPickles: moje zydowskie pochodzenie i dlugoletni pobyt w usa nie pozwalaja mi bhac udzialu konkuhsiku zebhaczych dla jakis polskich kahaluchow dlatego jak to dostane to spale by #!$%@? polaczki mialy bol odwlokow i zeby z zalu zashaly swoje chitynowe pancerzyki kuhwy biedaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Potrzebuje tego obrazu, jestem aktualnie w wielkiej dupie finsowej, zostalo mi aktualnie 60zl na koncie, jestem 500km od wlasnego domu i nie mam pojecia czy dostane wyplate poniewaz praca jest na czarno.
  • Odpowiedz
@MrPickles: Gdybym spotkał Łukasza Testo Stanisławowskiego, płakałbym ze wzruszenia, marzę by go kiedyś poznać, ale wiem że raczej nie będzie mi dane. Taki obraz byłby dla mnie drobnym pocieszeniem...

Pozdrawiam (,)
  • Odpowiedz
@MrPickles: uważam że te dzieło sztuki należy się mi bo zawsze chciałem mieć lepszy brzuch, obiecuję robić sobie zdjęcie każdego dnia przez rok z tym oto dziełem sztuki ukazując mój coraz lepszy to brzuch
  • Odpowiedz
Dej obraz to dem ci porozmawiac przez telefą z testo krulem internetu, posiadaczem najlepszego brzucha i polakiem ktory zostal czlowiekiem.
  • Odpowiedz
@MrPickles: chcę obraz, bo jestem polakiem robakiem cebulakiem, a chcę nosić Rolexy, golić się wyłącznie Zirhem słuchając stacji Drone Zone, czytać "Ferdydurke" oraz Alternet, używać Splendy zamiast cukru, liczyć całki oznaczone żydowską metodą i w ogóle to pozdro dla Eweliny.
  • Odpowiedz