Wpis z mikrobloga

@s0ma: widzę, ze tak cie okrężnica zapiekła ze aż przejrzałeś moje posty. Chciałeś mnie poznać, by znaleźć na mnie jakiś argument. I ze wszystkich glupot jakie na tym portalu miałem przyjemność napisać d-------s sie tego, ze lubie sobie pograć w gry komputerowe xD

Prawdziwy tytan intelektu, brawo.
  • Odpowiedz
@terwer358: wystarczy zobaczyc twoje popularne tagi. Nie przeczytalem ani jednego twojego postu bo nie jestes tego wart xD Do boju wirtualny rycerzu!
  • Odpowiedz
@odislaw: oj tak tak, szczególnie że doświadczenie mówi mi że im więcej superlatywów używa człowiek by siebie opisać w internecie, tym bardziej tego nie ma w prawdziwym życiu, więc domyślam się jaki jesteś naprawdę xD
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Nie śmieję się ze studentów, zobaczyłam obrazek i stwierdziłam, że widuję studentów o takim typie urody, co jest zabawne bo na obrazku jest pies - a kto jest przewrażliwiony albo nie załapał to już jego sprawa. :)
  • Odpowiedz
@Kaelthas: Ja słucham wszystkiego co mi się podoba. Nawet pop rocka lubię sobie czasem posłuchać.

Jeden woli Arctic Monkeys, drugi Szopena, a trzeci Zenka Martyniuka. Nie powiedziałbym, że którykolwiek zespół/wykonawca jest lepszy od drugiego (#niepopularnaopinia)
  • Odpowiedz
  • 0
@fiziaa a co ty wnioslas do nauki? Podeslij link do jakiegoś artykulu peer-reviewed, żebym mógł docenić wkład twojego intelektu do polskiej nauki za moje pieniądze.
  • Odpowiedz