Wpis z mikrobloga

Piwowarskie mirki, sprawencja: potrzebuję butelki 0,33 litra w ilości 60 sztuk, za każde 10 butelek oferuję w rozliczeniu butelkę amerykańskiego pilsa (oberchmielone 80 IBU), najchętniej Katowice i przyległości (od Gliwic po Chrzanów), ktoś wspomoże? Za ilości większe niż 15, poza butelką pilsa dokładam butelkę 0,33 porteru bałtyckiego 25,5 Blg leżakowanego na płatkach dębowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki!

#piwowarstwo #piwowarstwodomowe #piwnemirkowymiany #craftbeer #piwo #warzzwykopem #katowice
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamtojest: ja też mam ok. 200 butelek 0,5, a wymyśliłem, że zabutelkuję ten porter w 0,33 bo opędzlować pół litra porteru 11 czy 12% alkoholu to już grubo (a nie zawsze jest jak rozlać na dwie głowy). Ciężko to wysłać... :/
  • Odpowiedz
@mkarweta: Ja jakoś nie lubię butelek 0,33. Dla mnie osobiście to jest za mało, chyba że robię degustację kilku różnych ciekawych piw, to wtedy wiadomo, że nawet za dużo. Ale jak mam sobie usiąść wieczorem i wypić dla przyjemności 2 piwa, to zdecydowanie wolę pół litra, dłużej się można delektować i jakoś tak w ogóle akurat. Po małym zostaje niedosyt ;)

Inna sprawa, że mam nieodparte wrażenie, że browary kraftowe
  • Odpowiedz
Ale jak mam sobie usiąść wieczorem i wypić dla przyjemności 2 piwa, to zdecydowanie wolę pół litra,


@jamtojest: jak mam wypić jakieś słabe piwo to wiadomo, jak mam rozlać na kilka osób to nawet większe butelki bym przyjął (mam ABW w butelkach po 0,66, idealny na 3 osoby). Ale na samodzielne rozpicie to 0,33 jest miłe i nie poniewiera ;)

Daj na priv namiar gdzie Ci je wysłać.


@corrs
  • Odpowiedz
@jamtojest: a ja właśnie uwielbiam małe butelki, jak kończysz to piwo ani się jakoś nie wygazowało wybitnie ani też nie ogrzało za bardzo. A już małe granaty jakiegoś lagerka w upalny dzień.. :3
  • Odpowiedz
  • 0
@corrs pozamiatał stawkę i jutro planuje wysyłkę, dzięki mirko za chęci! Jak piwo pójdzie w butelki to zrobię piwowarskie rozdajo ʕʔ
  • Odpowiedz
Ja zrobiłem rajd po zielonych kontenerach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
Tam gdzie ręką dosięgałem to wyławiałem. Po godzinie miałem ok 60 szt. butli, wybieralem tylko zwrotne.
  • Odpowiedz