Wpis z mikrobloga

Dziś widziałem reklamę deichmann z Margaret i na koncu padlo haslo "dziewczyny rzadza" - przeciez to seksistowskie! dlaczego tylko dziewczyny maja rzadzic? co tu sie #!$%@?? gdzie te parytety o ktore tak walcza feministki? czego sie nie buntuja w takich sytuacjach?

#feminizm #feministki #bekazfeministek #heheszki - bo oczywiscie mnie to nie oburza - wrecz mam na to #!$%@? - ale ciekawi mnie stanowisko feministek na ten temat.

Oburza was taka reklama?

  • Tak 81.1% (894)
  • Nie 18.9% (208)

Oddanych głosów: 1102

o.....k - Dziś widziałem reklamę deichmann z Margaret i na koncu padlo haslo "dziewcz...
  • 44
inb4 #falszywyrozowypasek
@onsok: Ja to zawsze wyobrażam sobie sytuację z odwróconymi płciami i zastanawiam się czy byłoby to takie oburzające. reklama, w której chłopacy biegają po mieście, a na koniec pada hasło "chłopacy rządzą". chyba by się nawet największe feministki nie obruszyły. co innego reklamy środków na przeziębienie/katar/grypę, w których mężczyzna przedstawiany jest jako zinfantylizowany niesamodzielny ciężar dla kobiety albo wręcz niesforne dziecko z głową mężczyzny (wtf). zakładając nawet, że stereotyp
3edcvfr4 - inb4 #falszywyrozowypasek 
@onsok: Ja to zawsze wyobrażam sobie sytuację ...